God of War Ragnarök – specjalny spot reklamowy

God of War Ragnarök – specjalny spot reklamowy

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować, że God of War Ragnarök zadebiutował tydzień temu na całym świecie. Z tej okazji, polski oddział PlayStation przygotował wyjątkowy spot reklamujący grę.

God of War Ragnarök

Każdy tata jest półbogiem

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

To niezwykle unikalne doświadczenie, kiedy fani gry mogą dorastać wraz z jej bohaterem.
Osoby, które grały w God of War od początków serii w 2009 roku są już dorosłe, zostały matkami i ojcami – podobnie jak sam Kratos. God of War to niesamowita gra, która stawia na nieprzeciętny storytelling i eksploruje relacje rodziców z dzieckiem. Mimo tego, że cała akcja dzieje się w świecie nordyckiej mitologii, gra niesie ze sobą uniwersalne wartości.

Każdy, będąc dzieckiem widział w swoim ojcu nadludzką istotę, boga, a w miarę jak dorastał zaczynał dostrzegać w nim człowieka. Wychodzi na to, że każdy tata jest półbogiem. To właśnie o tej relacji opowiada najnowszy film stworzony przez polski oddział PlayStation, który ma dziś swoją premierę.

Prezentownik 2022 – największy technologiczny poradnik z prezentami pod choinkę

Kontynuacja nordyckiej sagi

Fimbulvinter, czyli Wielka Zima na dobre zagościła w nordyckich krainach. Kratos i Atreus muszą odwiedzić każdy z dziewięciu światów, aby znaleźć odpowiedzi na wszystkie dręczące ich pytania. Zostali jednak wplątani w wir wydarzeń, podczas których siły Asgardu przygotowują się do bitwy zwiastującej zmierzch bogów. W trakcie podróży, ojciec i syn zmierzą się z wieloma niebezpieczeństwami i mitycznymi bestiami. Jednak to ich relacja może okazać się największym wyzwaniem. Obaj bohaterowie muszą dokonać wyboru pomiędzy własnym bezpieczeństwem, a dobrem wszystkich światów.

Polski spot reklamowy God of War Ragnarök można obejrzeć pod tym linkiem, a także w kinach i mediach społecznościowych PlayStation Polska.

Sony Interactive Entertainment informuje, że aktualizacja 2.02 do gry God of War Ragnarök jest już dostępna na PlayStation 4. Aktualizacja 2.02 dodaje obsługę polskiej ścieżki dźwiękowej dla graczy, którzy kupili grę w Polsce na PlayStation 4 w wersji na płycie. Prosimy o upewnienie się, że gra i aktualizacja są w pełni zainstalowane.  

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl