Jesienią spadają ceny – Motorola bez kompromisów

Jesienią spadają ceny – Motorola bez kompromisów

Motorola miło zaskakuje oferując niektóre swoje smartfony w nowych, atrakcyjnych cenach. Obecna, promocyjna oferta, została skonstruowana tak, że każdy znajdzie coś dla siebie bez konieczności szukania kompromisów.

Jesienią spadają ceny

To sprawdzone modele, których funkcje sprostają wymaganiom większości użytkowników. Każdym z nich wykonamy świetne zdjęcia, obejrzymy ulubiony film czy też przejrzymy najnowsze wiadomości w sieci. Do 17 listopada br. u wybranych partnerów, smartfony Motorola będą dostępne w atrakcyjnych cenach.

moto g60 – któż by nie chciał mieć wszystkich narzędzi do łączenia się ze światem i wyrażania swojej osobowości w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki? Motorola zawsze stara się zwiększać możliwości użytkowników, a moto g60 nie tylko zaspokaja ich potrzeby, ale oferuje jeszcze więcej. Posiada system aparatów fotograficznych o rozdzielczości 108 MP, a także baterię o ogromnej pojemności 6000 mAh, wyświetlacz z wysoką częstotliwością odświeżania i procesor Qualcomm® Snapdragon™ 732G zapewniający ultraszybką reakcję.

 moto g31 ma piękny wyświetlacz Max Vision Full HD+ o przekątnej 6,4 cala. Prezentuje on wyrazisty obraz o rozdzielczości ponad 400 punktów na cal, a technologia OLED pozwala na wyświetlanie bardziej realistycznych kolorów. Korzystając z systemu aparatów o rozdzielczości 50 MP można uwieczniać najpiękniejsze chwile z zadziwiającą szczegółowością. Co więcej, smartfon może działać nawet do 36 godzin po jednym naładowaniu.

 moto g22 elegancko stawia czoła codziennym wyzwaniom. Stylowa obudowa z powłoką hydrofobową chroni urządzenie przed zachlapaniem. Ma również potężną baterię o pojemności 5000 mAh, dzięki której można jeszcze dłużej pracować i korzystać z rozrywki z dala od gniazdka elektrycznego. Urządzenie działa z systemem Android 12, bez spowalniających działanie skórek i zdublowanych aplikacji. W ten sposób użytkownicy mogą bezpieczniej i prościej korzystać ze smartfonu oraz zachować nad nim kontrolę.

moto g52 należy do najsmuklejszych urządzeń w swojej kategorii. Atrakcyjny design to jednak dopiero początek – użytkownicy mają również do dyspozycji ultraszeroki wyświetlacz OLED o przekątnej 6,6 cala i wysokiej częstotliwości odświeżania 90 Hz. Prezentuje on niezwykle ostry i szczegółowy obraz o rozdzielczości Full HD+ bez pikselizacji. System trzech aparatów fotograficznych umożliwia popisanie się kreatywnością przy użyciu czterech zadziwiających funkcji. Matryca aparatu głównego o rozdzielczości 50 MP z technologią Quad Pixel rejestruje cenne chwile na ostrych zdjęciach robionych nawet przy słabym oświetleniu. Natomiast specjalny aparat Macro Vision pozwala zbliżyć się do obiektu bardziej, nie tracąc przy tym żadnych detali.

 moto e40 zapewnia użytkownikom o ograniczonym budżecie wszystko to, czego potrzebują do wyjątkowo efektownego prezentowania swojej kreatywności. Smartfon wyróżnia się wydajnością dzięki systemowi trzech aparatów o rozdzielczości 48 MP z technologią Quad Pixel, 6,5-calowemu wyświetlaczowi Max Vision HD+ o częstotliwości odświeżania 90 Hz oraz baterii o dużej pojemności 5000 mAh. System aparatów jest przygotowany do działania w każdej chwili, przy każdym oświetleniu i pod każdym kątem. 48-megapikselowa matryca z technologią Quad Pixel ma czterokrotnie większą światłoczułość, dlatego zdjęcia są ostrzejsze i mają intensywniejsze barwy niezależnie od oświetlenia.

 moto e20 to telefon, który ucieszy miłośników dobrej rozrywki. Na ultraszerokim ekranie filmy i czaty wideo prezentują się o wiele ciekawiej. Wyświetlacz 6,5” Max Vision HD+ w moto e20 to ostrzejszy obraz z widocznymi detalami. Dzięki proporcjom boków 20:9 można zobaczyć więcej, przewijając mniej. Dodatkowo obsługa telefonu jedną ręką jest wygodna. Świetnym funkcjom rozrywkowym towarzyszy wysoka wydajność i szybkość reakcji. Telefon reaguje błyskawicznie za sprawą ośmiordzeniowego procesora. Koniec z niewyraźnymi zdjęciami – najciekawsze chwile z życia możesz uwieczniać szybko łapiącym ostrość aparatem o rozdzielczości 13 MP.

konkurs – „Czy znasz to miejsce”

 Promocje u wybranych partnerów obowiązują do 17 listopada br. i dotyczą poniższych modeli: 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]