Polish F1 Series – już dziś na torze Silverstone!

Polish F1 Series – już dziś zmagania na torze Silverstone!

 realme ma przyjemność poinformować, że już dziś najbardziej znany wyścigowy obiekt Wielkiej Brytanii ugości zawodników kolejnej rundy Polish F1 Series. Firma kolejny raz nawiązała współpracę z agencją Pro Masters Leagues – organizatorów kluczowych rozgrywek i turniejów e-sportu w Polsce.

Dołącz do fanów wirtualnych zmagań najszybszych kierowców i poczuj się niczym za sterami bolidu, dzięki transmisji w serwisie Twitch. realme, partner piątej odsłony mistrzostw, zaprasza do wspólnego przeżywania emocjonujących wyścigów od godziny 19:45.

Polish F1 Series

Najbardziej znany brytyjski obiekt będzie gospodarzem czwartej rundy piątego sezonu Polish F1 Series.

Na torze Silverstone każdy wyścig to wielka niewiadoma. Scenariusze pisane przez kierowców bolidów pełne są emocji i nagłych zmian. Kolizje, wyprzedzenia, foto-finishe – Wielka Brytania w lidze Polish F1 Series to wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych zawodników.

Test realme 9 5G – światło i cień

Czy Olafa Soćko stać na przedłużenie świetnej passy na starcie piątej edycji mistrzostw? Czy czwarta runda pozwoli Tomkowi Poradziszowi na sięgnięcie po pierwsze zwycięstwo? Czy Kamil Stachura przełamie niefortunną serię 3 DNF-ów?

Grand Prix Wielkiej Brytanii rusza już dziś o godzinie 19:45. Link do transmisji w serwisie Twitch dostępny jest TUTAJ.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl