Televio dodaje nowe kanały i premium za darmo

Televio dodaje nowe kanały i premium za darmo

Platforma telewizji internetowej Televio przygotowała na koniec roku kilka niespodzianek dla użytkowników. Usługa dodała do swojej oferty dwa nowe kanały, a także udostępniła subskrybentom za darmo stacje PREMIUM, z których korzystać mogą w listopadzie. Kanały można oglądać na dowolnym urządzeniu z możliwością nagrywania i przewijania audycji do 7 dni wstecz. Sprawdź, co dokładnie znajduje się w promocyjnej ofercie Televio.

Televio

Nowe kanały

Ze względu na trudną sytuację na Ukrainie Televio postanowiło wprowadzić do swojej oferty kolejny kanał w języku ukraińskim (platforma udostępnia już stację Ukraina 24). Tym razem chodzi o UA TV, czyli pierwszy program ukraińskiej telewizji publicznej. Nowy kanał ma ułatwić dostęp do aktualnych wydarzeń z Ukrainy obywatelom tego kraju przebywającym tymczasowo w Polsce. Stacja jest już dostępna we wszystkich pakietach podstawowych.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

 Recenzja Televio – telewizja jaką chcesz i gdzie chcesz

Zaktualizowany został również pakiet RELAX, do którego dodano nowy kanał Extasy HD.

Kanały Premium za darmo

Poza nowymi kanałami Televio przygotowało również inną niespodziankę dla subskrybentów usługi. W listopadzie użytkownicy uzyskają dostęp do dwóch kanałów PREMIUM za darmo. Widzowie będą mogli cieszyć się bogatą ofertą stacji FOX i FOX Comedy. Oba kanały będą dostępne przez cały miesiąc we wszystkich pakietach podstawowych.

  • FOXkanał o tematyce rozrywkowej oferujący głośne produkcje amerykańskie w tym znane filmy i popularne seriale jak The Walking Dead i Lucyfer.
  • FOX Comedy – kanał pełen dobrego humoru, prezentujący szeroką ofertę kultowych sitcomów jak „Diabli nadali” i nagradzanych seriali animowanych dla dorosłych w tym „Simpsonowie” i „Family Guy”.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl