Elgato Stream Deck + – naciśnij, przekręć, dotknij

Elgato Stream Deck + – naciśnij, przekręć, dotknij

Elgato Stream Deck + – wyposażony w klawisze LCD, pokrętła bez ograniczeń oraz pasek dotykowy oferuje nowe sposoby efektywnej interakcji z aplikacjami i narzędziami, dzięki czemu pracuje się szybciej, płynniej i bardziej intuicyjnie.

Elgato Stream Deck +

Oprócz funkcji cenionej platformy Stream Deck model Stream Deck + został wzbogacony o dodatkowe możliwości: kombinacja ośmiu klawiszy LCD, czterech naciskanych pokręteł oraz dynamicznego paska dotykowego idealnie nadaje się do sterowania sygnałem audio i wideo, podświetleniem i innymi technologiami zintegrowanymi z oprogramowaniem. Do kontrolera Stream Deck + jest dostępnych ponad 100 gotowych wtyczek do aplikacji, a skróty klawiaturowe można przypisywać do klawiszy i pokręteł.

Zwiększa to możliwości podczas wszystkich rodzajów pracy: od tworzenia materiałów po podcasting, produkcję na żywo, edycję zdjęć, projektowanie graficzne itp. Stream Deck + bezproblemowo integruje się z oprogramowaniem Elgato, a konkretnie z programami Camera Hub, Control Center i cenionym mikserem wirtualnym Wave Link. Są one dostępne dla wszystkich właścicieli kontrolera Stream Deck + i oferują profesjonalne sterowanie wieloma źródłami audio oraz efektami VST, takimi jak korekcja dźwięku, kompresja czy pogłos.

Test Huawei Mate 50 Pro – cyfrówkę chowam do szuflady

Zarówno klawisze LCD, jak i pasek dotykowy można spersonalizować, korzystając z bogatej kolekcji pakietów ikon i teł Elgato, a na pokrętła można założyć srebrne lub złote gałki (dostępne osobno). Tak jak pozostałe urządzenia Stream Deck model Stream Deck + daje dostęp do tysięcy nagrań wolnych od tantiem oraz efektów dźwiękowych, które można aktywować interaktywnymi klawiszami LCD. Po połączeniu z komputerem PC lub Mac dodanym w zestawie przewodem USB-C/USB-A Stream Deck + staje się centralnym elementem każdej konfiguracji sprzętowej.

Stream Deck stał się już nieodłączną platformą dla profesjonalistów pracujących nad wszelkimi materiałami cyfrowymi. Użytkownicy urządzeń Stream Deck wykonują na nich co miesiąc miliony działań, aby pracować sprawniej i bardziej intuicyjnie, często znajdując niespodziewane i genialne rozwiązania” — mówi Julian Fest, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Elgato.

Stream Deck + z nowymi fizycznymi elementami sterującymi oferuje jeszcze więcej sposobów personalizacji sprzętu, przez co umacnia pozycję platformy Stream Deck jako potężnego rozwiązania, które oferuje więcej możliwości niż mysz i klawiatura. Już nie możemy się doczekać efektów pracy naszej społeczności z kontrolerem Stream Deck +”.

Stream Deck + korzysta z zaawansowanego oprogramowania Stream Deck, które ułatwia zarówno konfigurację, jak i codzienny użytek. Działania związane z wtyczkami wystarczy przeciągnąć i upuścić na klawisze LCD i pokrętła. Można nawet tworzyć nieograniczoną liczbę stron z układami interfejsu zawierającymi różne działania związane z poszczególnymi aplikacjami czy procesami. Pojedyncze dotknięcie klawisza LCD może uruchomić jedno albo kilka działań: rozpoczęcie transmisji, odtworzenie sekwencji początkowej, włączenie mikrofonu, oświetlenia i kamer, uruchomienie aplikacji, otwarcie stron internetowych itd.

Recenzja Creative Sound Blaster GC7 – dla rozrywki, dla zwycięstwa

Pokrętła służą do regulacji poziomów głośności, szczegółowości obrazu, zoomu kamery, jasności, balansu bieli i praktycznie wszystkich stopniowanych ustawień aplikacji. Do jednego pokrętła można przypisać większą liczbę działań, a naciśnięcie go spowoduje ich przełączanie. Informacje o pokrętłach w czasie rzeczywistym są wyświetlane na pasku dotykowym, którego można także dotykać, by uruchamiać działania, albo przesuwać po nim palcem, by zmieniać strony z układami interfejsu. Stream Deck + może nawet automatycznie zmieniać układy interfejsu w miarę przełączania aplikacji.

Elgato wraz z globalną społecznością entuzjastycznie nastawionych deweloperów nieustannie tworzą nowe wtyczki wykorzystujące Stream Deck SDK. Stwarza to nieograniczone możliwości użytkownikom całej rodziny produktów Stream Deck i usprawnia ich pracę.

 Dostępność

Elgato Stream Deck + jest już dostępny w sprzedaży w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firm Elgato i CORSAIR.

Elgato Stream Deck + jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firm CORSAIR i Elgato. Aktualne informacje o cenach Elgato Stream Deck + można uzyskać w witrynie internetowej firmy Elgato lub kontaktując się z przedstawicielem handlowym albo PR firmy CORSAIR/Elgato.

 Więcej informacji o Elgato Stream Deck + można uzyskać pod adresem: elgato.com/stream-deck-plus

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl