Garmin Tacx NEO Bike Plus – inteligentny rower treningowy

Garmin Tacx NEO Bike Plus – inteligentny rower treningowy, który oferuje niezwykle realistyczne wrażenia z jazdy, cichą pracę i regulowaną konstrukcję, która umożliwia świetne dopasowanie.

Garmin Tacx NEO Bike Plus
Garmin Tacx NEO Bike Plus

Garmin prezentuje Tacx® NEO Bike Plus, łatwy w obsłudze inteligentny rower treningowy, który zapewnia realistyczne wrażenia podczas jazdy, symulację nachyleń i zaktualizowaną wirtualną zmianę przerzutek. Użytkowników ucieszy niezwykle cicha praca oraz dokładne pomiary mocy, prędkości i kadencji – nawet podczas sprintów. Jego konstrukcja pozwala na łatwą i szybką regulację, dzięki czemu może z niego korzystać równolegle kilku domowników. Dodatkowo, po sparowaniu z aplikacją Tacx Training1 na kompatybilnym urządzeniu, rowerzyści mają do dyspozycji gotowe treningi, wyzwania „Ride with the Pros” i filmy Tacx z najpiękniejszych tras z całego świata.

 Test Garmin Dash Cam Mini 2 – kamerka z dużym potencjałem

Z przyjemnością prezentujemy nowy Tacx NEO Bike Plus, który bez wątpienia jest jednym z najbardziej atrakcyjnych, uniwersalnych rowerów treningowych na rynku. Dzięki dokładnym pomiarom wydajności, regulowanej konstrukcji i dostępowi do setek filmów treningowych z całego świata poprzez aplikację Tacx Training, rower Tacx NEO Bike Plus jest gotowy na wymagające trasy, wyczerpujące podjazdy i tysiące kilometrów przez cały rok – a wszystko to bez wychodzenia z domu” – mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej.

 Realistyczne odczucia z jazdy

Tacx NEO Bike Plus oferuje zaawansowane pomiary podczas aktywności i został zaprojektowany tak, aby jazda była jak najbardziej realistyczna.

 Odwzorowanie odczucia zmiany przerzutek systemów SHIMANO, SRAM i Campagnolo w na nowo zaprojektowanych programowalnych klamkomanetkach.

Po sparowaniu z aplikacją Tacx Training lub kompatybilnymi aplikacjami innych producentów, można uruchomić symulację jazdy po różnych nawierzchniach, takich jak bruk i żwir.

Dynamiczna inercja pomaga utrzymać wrażenie ruchu do przodu w zależności od prędkości i nachylenia.

Realistyczne odwzorowanie zjazdu ze wzniesienia po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania.

Kontrola ustawienia lewej i prawej nogi, umożliwia lepszą analizę techniki jazdy i znalezienie bardziej efektywnego sposobu pedałowania.

Wyjątkowy design

Zapewniając precyzyjny pomiar mocy z dokładnością do 1%, a także niezawodne, stabilne pomiary prędkości i kadencji, Tacx NEO Bike Plus daje kolarzom jasny obraz poziomu ich sprawności. Dzięki dobrze wyważonej konstrukcji, która zapewnia maksymalną stabilność, nowa propozycja marki Garmin jest jednym z najcichszych dostępnych rowerów treningowych, gotowym na każdy sprint z mocą do 2200 watów. Osoby, które chcą poprawić swoją wydajność na podjazdach lub po prostu zwiększyć intensywność treningu w domu, korzystać mogą z realistycznej symulacji wzniesień do 25% nachylenia.

Recenzja Creative Sound Blaster GC7 – dla rozrywki, dla zwycięstwa

Dzięki możliwości regulacji, Tacx NEO Bike Plus może być używany równolegle przez kilku domowników. Pięć różnych długości korby zapewnia precyzyjne, spersonalizowane dopasowanie, a smukłą sztycę i mostek można regulować z dokładnością do milimetra, dzięki czemu rower może do złudzenia przypominać ten do jazdy na zewnątrz. Z kolei siła nawiewu wbudowanych interaktywnych wiatraków jest automatycznie regulowana na podstawie mocy pedałowania lub tętna rowerzysty.

Garmin Tacx NEO Bike Plus
Garmin Tacx NEO Bike Plus

Połącz się i trenuj

Wyposażony w 4,5-calowy zintegrowany wyświetlacz i dwa porty USB, Tacx NEO Bike Plus umożliwia korzystanie z aplikacji Tacx Training i innych popularnych platform treningowych na smartfonie, tablecie lub laptopie, a także śledzenie swoich wyników na komputerach rowerowych Garmin Edge®. Dzięki subskrypcji premium aplikacji Tacx Training, rowerzyści mogą przenieść swój trening na wyższy poziom, korzystając z ponad 250 wysokiej jakości filmów z całego świata oraz dołączając do wyzwań „Ride with the Pros” z unikalnymi filmami zespołów sponsorowanych przez markę Garmin.

Nowy rower stacjonarny oferuje także m.in. gotowe treningi, możliwość ścigania się z innymi użytkownikami, dodawanie danych GPS oraz mapy 3D. Dodatkowo, po zakończeniu jazdy wszystkie dane przesyłane są do aplikacji Garmin Connect™, co ułatwia przeglądanie statystyk i map oraz analizowanie postępów.

 Tacx NEO Bike Plus już niedługo będzie dostępny w wybranych sklepach, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 3999,99€. Więcej informacji na Garmin.com.

 *** 

1 Wymagana subskrypcja Tacx Premium lub Premium HD.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]