Technologia Plasmacluster, czyli czyste powietrze od podszewki

Technologia Plasmacluster, czyli czyste powietrze od podszewki

Sharp Consumer Electronics, jedna z wiodących firm technologicznych na świecie, stawia tej zimy na czyste powietrze. Dzięki rewolucyjnej technologii Plasmacluster oczyszczacze powietrza firmy Sharp mogą zredukować cząsteczki wirusa SARS-CoV-2 o 99,3% w ciągu 15 minut, co zostało niedawno potwierdzone w badaniu przeprowadzonym przez Uniwersytet Columbia. Doświadczenie firmy Sharp zostało docenione na całym świecie, a produkty Air Care są jednymi z najbardziej skutecznych i popularnych urządzeń do oczyszczania powietrza na dzisiejszym rynku technicznym.

Powietrze, któremu możesz zaufać dzięki technologii Plasmacluster

Technologia Plasmacluster firmy Sharp znacząco redukuje unoszące się w powietrzu wirusy, bakterie, grzyby i alergeny, dzięki czemu system Sharp Air Care jest niezbędny w sezonie grypowym. Od czasu debiutu w 2000 roku technologia Plasmacluster oczyszczająca powietrze odniosła wiele sukcesów, z których najnowszy to skuteczność w walce z wirusem SARS-CoV-2 w badaniach laboratoryjnych przeprowadzonych w Columbia University Irving Medical Center. Jako pierwsza na świecie, firma Sharp wykazała, że działanie koronawirusa (SARS-CoV-2) może zostać zredukowane o ponad 99,3% po poddaniu go działaniu jonów Plasmacluster przez zaledwie 15 minut.

Technologia Plasmacluster od podszewki

Ludzie od zawsze byli otoczeni przez naturalnie występujące jony dodatnie i ujemne. W ramach procesu oczyszczania, wydajna technologia Plasmacluster generuje i emituje dodatnie jony wodoru i ujemne jony tlenu – tak jak te występujące w naturze. Jony te następnie przyciągają cząsteczki wody w powietrzu, tworząc stabilne jony klastrowe. Te szybko zmieniają się w rodniki OH, co umożliwia im rozkładanie białka niepożądanych substancji, takich jak wirusy i bakterie, czyniąc je nieaktywnymi.

Oczyszczacze powietrza firmy Sharp są wyposażone w inteligentną technologię Plasmacluster zapewniającą ultra czyste powietrze. Najnowsze badania sugerują, że oczyszczacze powietrza firmy Sharp mogą nawet łagodzić objawy astmy. Inne korzyści obejmują pozytywny wpływ na zdrowie skóry i włosów, usuwanie zapachów i ładunków elektrostatycznych, a także zmniejszenie suchości w pomieszczeniach i zanieczyszczenia powietrza.

Oczyszczacze Sharp doskonale radzą sobie ze smogiem, co jest szczególnie istotne w sezonie grzewczym, gdy jakość powietrza w wielu miejscach w Polsce osiąga niebezpiecznie niski poziom. Urządzenia z technologią Plasmacluster inteligentnie reagują na wykryte w powietrzu stężenie smogu i mogą same dostosować tryb działania, aby pozbyć się szkodliwych cząsteczek, które przedostały się naszych mieszkać przez otwarte lub uchylone okna.

Dodatkowe informacje o technologii Plasmacluster firmy Sharp znajdują się w załączonym Press Packu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl