TikTok z nową wersją beta interfejsu API

TikTok z nową wersją beta interfejsu API

TikTok, globalna platforma rozrywkowa, kontynuuje działania na rzecz zwiększenia transparentności treści, rekomendacji i moderacji w aplikacji. Firma wspiera niezależne badania i we współpracy ze środowiskiem naukowym oraz akademickim testuje nową wersję beta interfejsu API (ang. application programming interface).

konkurs – „Czy znasz to miejsce”

W proces testowania nowego interfejsu programowania, TikTok zaangażował członków Rady Doradczej ds. Bezpieczeństwa, zajmujących się badaniem nowych technologii w kontekście zjawisk takich jak dezinformacja, przemoc i mowa nienawiści. Firma będzie gromadziła opinie ekspertów na temat ogólnej funkcjonalności i doświadczenia z użytkowania nowej wersji API. Na tej podstawie TikTok wprowadzi zmiany w interfejsie tak, by spełnić oczekiwania środowiska naukowego, przy jednoczesnym poszanowaniu prywatności zgromadzonej na platformie społeczności.

Recenzja Ferguson Ariva T800i HbbTV – STB z treściami multimedialnymi w telewizorze

Równolegle, TikTok pracuje również nad aktualizacją API do moderowania treści.
W najbliższych miesiącach platforma przekaże więcej szczegółów, a wszelkie informacje dotyczące nowych wersji API oraz instrukcję ubiegania się o dostęp do nich będą umieszczone w
Centrum Przejrzystości TikToka.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl