Acer Black Friday – laptop lub hulajnoga

Acer Black Friday – laptop lub hulajnoga, już od najbliższego poniedziałku (21.11.22) będziesz mógł zgarnąć dodatkowy laptop lub hulajnogę elektryczną za zakup sprzętu od tej gamingowej marki Acera w sieci Media Expert.

Acer Black Friday

Dzięki tej promocji każdy może dostać laptop Acer Chromebook 315 lub nowość od Acer na rynku – elektryczną hulajnogę. Wystarczy kupić jeden z modeli sprzętu od Predatora objętych promocją w Media Expert (także stacjonarnie), zachować dowód zakupu, a następnie zgłosić swój udział na tej stronie. Promocja startuje 21 listopada i warto się spieszyć, bo laptopy i hulajnogi trafią do grona pierwszych 200 osób, które wypełnią formularz.

W gratisie hulajnoga Acer lub Chromebook!

Hulajnoga Acer Series 3 Escooter (model AES013) to najnowsza odsłona tego sprzętu. Zasięg to nawet 25 km, a ładowanie akumulatora zajmuje zaledwie 4 godziny. Do tego jest łatwa w przenoszeniu dzięki wadze, która wynosi jedynie 16 kg. Przyjazny wyświetlacz pokazuje prędkość, poziom naładowania baterii oraz inne dane. Trzy tryby prędkości ułatwią z kolei przełączanie między spokojną jazdą z prędkością 6 km/h, trybem normalnym na poziomie 10 km/h oraz w najszybszej możliwej opcji z prędkością do 20 km/h. Więcej informacji o tym produkcie można znaleźć tu.
Z kolei Acer Chromebook 315 to bardzo atrakcyjny laptop, który świetnie sprawdza się w codziennym użytku. Czas pracy na jednym ładowaniu baterii to nawet ponad 12 godzin. Komputer potrafi uruchomić się w zaledwie 6 sekund, a w środku czeka na ciebie niezwykle bezpieczny system operacyjny ChromeOS, dzięki któremu zyskasz łatwy dostęp do przeglądania Internetu, pracy biurowej, nauki i grania, nawet w te najbardziej wymagające tytuły dzięki technologii cloud gamingu.
To nie koniec atrakcji – Acer i Predator szukają też najlepszych memów i najbardziej zabawnych haseł reklamowych związanych z Black Friday. Wystarczy wejść na profil Predator Polska na Facebooku lub Instagramie i zgłoś swoją propozycję. Nagrodą jest w sumie 6 hulajnóg Acer Series 3 Escooter. Szczegóły można znaleźć w postach konkursowych. W pierwszej kolejności ruszy konkurs na najlepszego mema – tydzień później z kolei Predator będzie szukać najzabawniejszych haseł reklamowych.
Informacji o konkursach Predator na Black Friday można wypatrywać w kanałach społecznościowych Predator na Facebooku oraz Instagramie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl