„Giga za gole” – nowe zasady są proste

„Giga za gole” – nowe zasady są proste

„Giga za gole” – wraz ze startem Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze Orange przygotował nową odsłonę akcji „Giga za gole”. Uruchamia też bezpłatnie kanał TVP 4K, transmitujący mecze i wprowadza korzystny pakiet roamingowy.

Giga za gole

Wraz ze startem Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze Orange przygotował nową odsłonę akcji „Giga za gole”. Dla kibiców będzie to oznaczać więcej GB i dłuższy czas ich wykorzystania. Uruchamia też bezpłatnie kanał TVP 4K, transmitujący mecze i wprowadza korzystny pakiet roamingowy.

Prezentownik 2022 – największy technologiczny poradnik z prezentami pod choinkę

Nowe zasady „Giga za gole” są proste. Każdy strzelony gol naszej reprezentacji to 5 GB dla klientów Orange, a wygrany mecz dodatkowo 3 GB. To oznacza, że jak piłkarze np. wygrają z Meksykiem 2:0 bonus wyniesie 10 GB + 3 GB = 13 GB. Ponadto od teraz czas na wykorzystanie GB to 7 dni zamiast 3 jak było dotychczas. Po każdym meczu na fanpage’u Orange Polska na Facebooku będzie informacja o ilości GB i sposobie ich aktywacji.

Atrakcyjny pakiet roamingowy

Ale to nie wszystko. Dla tych, którzy wybierają się do Kataru i będą kibicować na stadionie, przygotowano specjalny pakiet roamingowy – 1 GB Internetu, niższe stawki za rozmowy i wiadomości za 59 zł. Pakiet jest ważny przez 30 dni. Więcej informacji znajdziecie na orange.pl.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Kibicowanie przed telewizorem

Dla kibiców pozostających w domu, od 20 listopada do 18 grudnia w Telewizji od Orange uruchamia kanał TVP 4K (na dekoderze pod pozycją 110). Dostęp będzie darmowy dla klientów posiadających światłowód.

Do odbioru w jakości 4K, prócz światłowodu konieczny jest także odpowiedni telewizor i dekoder 4K. Mecze piłkarskich mistrzostw świata 2022 oprócz TVP 4K można oglądać także na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Biało-Czerwoni pierwszy mecz mundialu rozegrają 22 listopada z Meksykiem. Ich rywalami w grupie C są także Arabia Saudyjska (26 listopada) i Argentyna (30 listopada).

Przy okazji podpowiadamy, że w ofercie Orange Love możecie mieć światłowód, TV i dekoder 4K https://www.orange.pl/pakiety/love.  Teraz w ofercie świątecznej dla klientów indywidualnych, przy zawarciu umowy na Orange Love z telewizją na 24 miesiące, dostaniecie prezent – do wyboru telewizor lub smartfon za 1 zł.

źródło: Orange

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]