Samsung cashback – designerska kuchnia

Samsung cashback – designerska kuchnia

Kategoria urządzeń AGD Samsung ewoluowała na wyższy poziom, oferując konsumentom nowoczesne, w tym personalizowane rozwiązania. Lodówka Bespoke, którą zaprojektować możemy sami oraz minimalistyczne piekarniki parowe z kamerą i łącznością WiFi, to tego najlepsze przykłady. Już tylko przez niecałe 2 tygodnie objęte będą promocją cashback.

designerska kuchnia

Wprowadzenie na rynek globalny koncepcji Bespoke w 2019 r. zapoczątkowało zupełnie nową erę wyjątkowych urządzeń AGD, które wykraczają poza tradycyjne paradygmaty dominujące dotychczas na rynku. Oprócz technologii i funkcjonalności, koncepcja ta uwzględnia także różne potrzeby, gusta i style życia konsumentów. Wspiera użytkowników w kreowaniu personalizowanej przestrzeni domowej, zapewniając im bardziej dopasowane i wygodne rozwiązania, które będą w stanie zaspokoić zmieniające się wraz z upływem czasu oczekiwania.

Test Samsung Galaxy Z Fold4 i Galaxy Watch 5 Pro – po dłuższym użytkowaniu

Unikatowy styl w kuchni

Design lodówek Bespoke cechuje minimalistyczna filozofia Flat Style. Proste, czyste linie i gładkie powierzchnie idealnie wpisują się w projekty nowoczesnych kuchni, zapewniając efekt spójności z otaczającą przestrzenią. Dzięki możliwości wyboru kolorów i materiałów wykończeniowych paneli frontowych lodówki Bespoke otrzymujemy możliwość wyrażenia własnej osobowości i stylu we wnętrzu. Do wyboru mamy aż 16 wersji kolorystycznych paneli zewnętrznych, a wśród nich elegancką brzoskwinię, kremową lawendę czy ciemny granat.

Możemy również wybrać materiał, z którego zostaną wykonane – w ofercie znajduje się szkło satynowe, czyste szkło i metal. Duży atut urządzenia stanowi łatwa i szybka wymiana paneli, dzięki czemu – w dowolnym momencie – możemy poddać swoje urządzenie metamorfozie. Gdy z czasem wzrosną nasze zapotrzebowania dotyczące powierzchni do przechowywania – np. wraz z pojawieniem się nowych członków rodziny – wystarczy dokupić dodatkowy moduł Bespoke. Kompresor Digital Inverter w lodówkach Bespoke objęty został aż 20-letnią gwarancją, co sprawia, że sprzęt ten jest wyborem na lata*.

Zdrowie i design w parze

Do rodziny produktów do zabudowy kuchennej Samsung dołączyły eleganckie piekarniki Dual Cook, dostępne w takich opcjach jak ciemny granat, satynowy beż oraz czysta biel. Wystarczy wybrać kolor najbardziej odpowiadający naszym gustom, by dopasować urządzenie do wnętrza kuchennego i podkreślić nasz indywidualny styl. W wersji czarne szkło pozbawione uchwytów drzwi posiadają płaską konstrukcję, dzięki czemu urządzenie harmonijnie wkomponuje się w zabudowę kuchenną.

Piekarnik wyposażony został w różne funkcje zdrowego gotowania na parze oraz rozwiązanie Dual Cook Steam. Dzięki połączeniu górnej i dolnej strefy z łatwą do obsługi technologią parową, możemy zaoszczędzić czas i energię, gotując i piekąc różne potrawy jednocześnie przy różnych ustawieniach, bez mieszania się zapachów. Urządzenia wyposażone zostały również w innowacyjne rozwiązanie w postaci kamery AI Pro Cooking, dzięki której zdalnie zajrzymy do piekarnika, a nawet nakręcimy 10-sekundowy film poklatkowy z całego procesu pieczenia.

Ponadto kamera rozpozna produkt umieszczony w komorze piekarnika i na tej podstawie zaproponuje ustawienia trybu pieczenia. Aplikacja SmartThings dodatkowo wspomoże nas w procesie przyrządzania potraw, zarekomenduje wyjątkowe przepisy oraz umożliwi zdalne sterowanie piekarnikiem**.

 Test Samsung Galaxy Z Flip4, Watch5 40 mm i Galaxy Buds 2 pro – zgrany zespół

Ostatnie dni promocji Samsung

Urządzenia AGD do kuchni Samsung wyróżniają się nie tylko zaawansowanymi technologiami, ale także wyrafinowanym wzornictwem, które współgra z wizją wnętrza użytkowników. Jeśli marzysz o designerskiej kuchni, to właśnie teraz  – dzięki trwającym promocjom – jest dobry moment na zakup sprzętów.

  • Kupując wybraną lodówkę Samsung Bespoke możesz otrzymać aż do 749 zł zwrotu na konto. Promocja trwa do 21 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.
  • Kupując piekarnik Dual Cook i dobierając do niego wybrane produkty AGD Samsung – płytę indukcyjną, mikrofalówkę, okap, zmywarkę i/lub lodówkę, także możesz otrzymać zwrot na konto. Jego wysokość zależna jest od ilości produktów w zestawie. Promocja trwa do 21 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Szczegóły obu promocji dostępne są na stronie www.kuchnia.samsung.pl

*Dotyczy wybranych modeli lodówek oraz pralek i suszarek; sprzedawanych od 1 lipca br. Modele sprzedawane do 30 czerwca 2022 objęte są 10-letnia gwarancją na kompresor/silnik.
** Aplikacja dostępna na urządzeniach z systemem Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account. Lista kompatybilnych urządzeń Samsung z aplikacją SmartThings na stronie https://www.samsung.com/pl/apps/smartthings/

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]