T-Mobile MagentaTV – Mundial w 4K na wyciągnięcie pilota

T-Mobile MagentaTV – Mundial w 4K na wyciągnięcie pilota

Krótka piłka – masz MagentaTV, oglądasz Mistrzostwa Świata w Katarze w 4K. 

Rozpoczynające się 20 listopada zmagania najlepszych piłkarzy świata będzie można obejrzeć w najwyższej rozdzielczości 4K, gdyż na magentowej platformie telewizyjnej, bez dodatkowych opłat, zostanie udostępniony mundialowi kanał sportowy TVP 4K. 

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to szczególny czas, kiedy nawet osoby nie interesujące się tym sportem zaczynają kibicować swojej reprezentacji. Dla zagorzałych kibiców zaś jest to święto, bo cztery lata oczekiwali na piłkarską ucztę. Z tej okazji w T-Mobile przygotowało nie lada gratkę – dzięki współpracy z TVP w ofercie MagentaTV pojawi się kanał TVP 4K, a w nim transmisje i powtórki meczów, studio eksperckie, analizy i komentarze. Jednym słowem – moc sportowych emocji w najlepszej jakości!

T-Mobile MagentaTV

T-Mobile poprzez pakiet usługi konwergentnej Magenta DOM (usługi głosowe, internet i telewizja) dostarcza do domów swoich klientów najlepszą rozrywkę i emocje. W ofercie nie mogło więc zabraknąć piłki nożnej na najwyższym poziomie. Mecze w 4K, bez dodatkowych opłat, będą mogli oglądać zarówno obecni, jaki nowi abonenci.

Szczegóły oferty Magenta Dom są dostępne na stronie https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/oferta.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]