Mniej znaczy więcej z osuszaczami

Mniej znaczy więcej z osuszaczami Sharp

 Pleśń to całoroczny problem, który może dotknąć każde gospodarstwo domowe w dowolnym momencie. Dobrym rozwiązaniem tego powszechnego problemu jest redukcja wilgoci i bakterii w pomieszczeniach. Osuszacze powietrza mogą pomóc w zapewnieniu zdrowego, komfortowego poziomu wilgotności w Twoim domu.

osuszacz

Poprawiają one codzienne życie alergików poprzez eliminację roztoczy i pyłków, a także zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów. W ten sposób można znacznie ograniczyć problemy z oddychaniem i szkody domowe. Skutkuje to poprawą jakości życia i zdrowia oraz komfortu w domu.

 Test Sharp DR-I470 Pro – radio DAB/DAB+/FM z RDS i 10000 stacji na całym świecie

Osuszacze Sharp (seria UD) charakteryzują się niskim poziomem hałasu wynoszącym 48 decybeli. Są smukłe i kompaktowe, zaprojektowane tak, aby zajmowały tylko minimalną przestrzeń. Posiadają nowoczesny design oraz błyszczącą, białą obudowę. Obsługa osuszacza Sharp jest prosta: jego funkcje są łatwo dostępne dzięki małym przyciskom umieszczonym w górnej części osuszacza. Wygodę użytkowania gwarantuje specjalny tryb automatyczny, który monitoruje wilgotność powietrza w pomieszczeniu i utrzymuje ją na zaprogramowanym poziomie.

osuszacz

Osuszacz powietrza Sharp doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których suszone są ubrania po praniu. Specjalny tryb suszenia ubrań sprawi, że urządzenie będzie pracowało w sposób ciągły, niezależnie od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Dzięki temu w bezpieczny sposób można wysuszyć rozwieszone ubrania – nawet te z delikatnych materiałów, wrażliwych na wysokie temperatury, których nie można suszyć w suszarce na ubrania.

Recenzja Hama Smart Air Purifier – zdrowy oddech w domu

 Funkcja automatycznego uruchamiania jest przydatna w sytuacjach utraty zasilania, ponieważ po przywróceniu źródła zasilania urządzenia automatycznie uruchamiają się ponownie i kontynuują pracę z poprzednio skonfigurowanymi ustawieniami.

 Sprawdź modele osuszaczy powietrza Sharp:

UD-P16E-W

UD-P20E-W

konkurs – „Czy znasz to miejsce”

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]