Wszyscy do wioseł – Fundacja Legii i OPPO

Wszyscy do wioseł – Fundacja Legii i OPPO

Już po raz piąty Fundacja Legii organizuje akcję Wszyscy do wioseł. Na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie, 24 listopada, spotkają się osoby ze świata sportu, mediów oraz show biznesu. Wszystko po to, aby zebrać fundusze na rzecz Fundacji Daj Herbatę, wspierającej osoby bezdomne. W tym roku do akcji Wszyscy do wioseł jako partner przyłączy się marka OPPO, która w ramach dodatkowego wsparcia wystawi na licytację unikalny box.

Już po raz piąty Fundacja Legii organizuje akcję Wszyscy do wioseł.

Już po raz piąty Fundacja Legii organizuje akcję Wszyscy do wioseł.

Charytatywne wiosłowanie odbędzie się na stadionie warszawskiej Legii w czwartek, 24 listopada, w godzinach 9.00 – 19.00. W wielkiej wioślarskiej i jednocześnie dobroczynnej sztafecie wystartuje 120 załóg. Wśród uczestników będą influencerzy, sportowcy i dziennikarze.
W tegoroczną edycję akcji Wszyscy do Wioseł jako partner włączyła się firma OPPO. Pracownicy firmy wezmą udział w charytatywnych regatach na wioślarskich ergometrach #WszyscyDoWioseł (WDW). Ponadto, marka wesprze akcję, wystawiając na licytację unikalny box #UCL, w którym znajdzie się smartfon OPPO Reno7 Lite 5G oraz oficjalna piłka tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów. Pieniądze z licytacji w całości trafią do Fundacji Daj Herbatę.
Producent smartfonów i urządzeń IoT, jako oficjalny sponsor UEFA Champions League, pod hasłem Inspiration Ahead chce inspirować ludzi do pokonywania barier i przeciwności losu. W tym też celu wspiera wydarzenia sportowe i akcje społeczne – wszystko w myśl swojej dewizy Technology for Mankind – Kindness for the World.
Środki zebrane w tegorocznej edycji akcji Wszyscy do wioseł w całości trafią do Fundacji Daj Herbatę, która od 2015 roku nieprzerwanie pomaga i działa na rzecz osób doświadczających bezdomności. Do tej pory, dzięki akcji Wszyscy do wiosełFundacja Legii zebrała ponad 550 tys. zł, które przeznaczyła na zakup m.in. nowej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka czy sprzętu medycznego i wyposażenia hospicjum onkologicznego św. Krzysztofa. Każdy może wesprzeć akcję Wszyscy do wioseł, wpłacając pieniądze na portalu: zrzutka.pl.
Więcej na temat akcji Wszyscy do Wioseł możecie znaleźć pod wskazanym linkiem.
Box OPPO x UCL można licytować pod linkiem: allegro.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]