Black Friday w e-grocery – przegląd promocji

Black Friday w e-grocery – przegląd promocji

Black Friday to obecnie okres największych promocji w roku. Choć pierwotnie miały one obejmować jeden dzień – piątek po amerykańskim święcie dziękczynienia – to dziś marki prześcigają się w ofertach zniżkowych dla Klientów, a same promocje obowiązują nie jeden dzień, a nawet kilka tygodni. Ten silny trend sprzedażowy nie omija również codziennych zakupów i branży e-grocery.

Black Friday w e-grocery

Everli, platforma do zakupów online, przygotowała dla swoich Klientów tygodniową promocję wykorzystując popularny i bardzo atrakcyjny mechanizm podwajania cashback’ów na produkty z kategorii orzechy, tłuszcze, a także pielęgnacja twarzy. Oferta obowiązuje od 21-28 listopada.

  • Orzechy: kup dwa produkty z oferty i otrzymaj rabat 8zł zamiast 4zł
  • Produkty do pielęgnacji twarzy: kup dwa produkty z oferty i otrzymaj rabat 8zł zamiast 4zł
  • Tłuszcze (masło, olej, margaryna itp.): kup dwa produkty z oferty i otrzymaj rabat 10zł zamiast 5zł

 Specjalna oferta została przygotowana także na zakup produktów marki Auchan – przy zakupie dwóch Klient otrzyma 5zł rabatu.

Recenzja Roaman T3 – szczoteczka soniczna dla higieny jamy ustnej

Okres Black Friday to dobry czas, aby lojalizować swoich stałych Klientów i nagradzać ich za przywiązanie do marki, dlatego Everli przygotowało dla Klientów PLUS, subskrybcji dającej dostawy gratis od 100 zł, cashback na budynie, kisiel i galaretki – 6zł rabatu za zakup 5 produktów z kategorii objętych promocją oraz wiele innych atrakcyjnych ofert. Koszt subskrybcji Everli Plus zwraca się już przy dwóch zamówieniach w miesiącu!

Black Friday może być świetną okazją do zrobienia zapasów, przygotowania się do ważnych uroczystości, a nawet nadchodzących świąt – szczególnie dzięki promocjom na produkty o długiej dacie przydatności, jak te oferowane w Everli.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]