Huawei Eco-Connect Poland 2022 – pod hasłem „Tech World in Your Hands”

Huawei Eco-Connect Poland 2022 – pod hasłem „Tech World in Your Hands”

Huawei Eco-Connect Poland 2022 odbędzie się już 29 listopada  w Warszawskim Hotelu i Centrum Konferencyjnym Double Tree by Hilton. Podczas wydarzenia eksperci Huawei zademonstrują najnowsze trendy z zakresu chmury, rozwiązań sieciowych i data center. Przedstawiciele IDC przedstawiają z kolei wnioski z ich najnowszego raportu poświęconego wyzwaniom pod kątem efektywności przechowywania danych. Zapraszamy do rejestracji!

Huawei Eco-Connect Poland 2022

Huawei Eco-Connect Poland jest flagową konferencją Huawei, organizowaną w Polsce co roku. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Tech World in Your Hands” i będzie stanowić okazję do poznania najnowszych trendów oraz rozwiązań ze świata ICT. Dzięki inspirującym wystąpieniom uczestnicy będą mogli również dowiedzieć się o najciekawszych wdrożeniach z rynku ICT, o roli kobiet w IT i poznać   innowacyjne eko-rozwiązania, które odmienią naszą przyszłość. Tradycyjnie, podczas Gali nagród, firma uhonoruje również swoich Partnerów za tegoroczne wyniki i wyjątkowe projekty oraz szczególne osiągnięcia.
Uczestnicy Huawei Eco-Connect będą mogli również jako pierwsi na rynku zapoznać się z najnowszym raportem IDC  „Macierze AFA jako fundament budowy organizacji ery cyfrowej”. Przedstawiciel firmy analitycznej przedstawi najważniejsze wnioski z raportu, który analizuje wyzwania z jakimi zmagają się przedsiębiorstwa w Polsce pod kątem efektywności przechowywania danych oraz na co stawiają w procesie transformacji cyfrowej. Ważnym punktem raportu jest również ocena rozwoju rynku pamięci masowych w Polsce na przestrzeni lat, a także aktualne zestawienie najważniejszych graczy oferujących swoje rozwiązania w tym zakresie. Uczestnicy wydarzenia jako pierwsi otrzymają dostęp do pełnej wersji dokumentu.

Podczas wydarzenia zaprezentujemy nasze najnowsze osiągnięcia od chmury obliczeniowej i sztucznej inteligencji, poprzez rozwiązania sieciowe oraz Data Center. Wszystkie te technologie mają istotną rolę do odegrania w cyfryzacji różnych sektorów i obszarów naszego życia, dlatego chcemy kompleksowo przedstawić wyzwania i rozwiązania dla transformacji cyfrowej – mówi Mirosław Chmiel, IT Team Leader, Huawei Enterprise Polska.

Test Huawei Mate 50 Pro – cyfrówkę chowam do szuflady

Takie podejście i możliwości technologiczne nie byłyby jednak możliwe bez dużych inwestycji w działy badawczo-rozwojowe. Znajduje to zresztą finalnie odzwierciedlenie w produktach Huawei, które z roku na rok stają się coraz bardziej innowacyjne. Amerykańska firma analityczna Boston Consulting Group w najnowszym raporcie dotyczącym najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie umieściła Huawei na 8 miejscu, co stanowi najwyższe miejsce spośród wszystkich firm zajmujących się produkcją sprzętu teleinformatycznego – komentuje Ryszard Hordyński, Dyrektor ds. Strategii i komunikacji w Huawei Polska.

W zakresie sesji merytorycznych eksperci Huawei zaprezentuje najnowsze technologie Huawei z obszaru chipsetów, dysków SSD, NVMe, karta do komunikacji w sieci SAN i NAS do wszystkich pamięci masowych Huawei. Nie zabraknie również sesji poświęconych kluczowej technologii dla data center od Huawei – technologii All Flash. Firma jest prekusorem w intensywnym promowaniu tego rozwiązania, sukcesywnie zamieniając talerzowe dyski HDD na najnowszej generacji dyski SSD – w praktyce oznacza to, że na dłuższą metę całkowity koszt utrzymania infrastruktury Data Center jest znacząco obniżony, a dostęp dodanych szybszy i bardziej niezawodny.

Stawiamy na ujednolicenie technologiczne przechowywania danych zarówno dla aplikacji jak i dla innych zastosowań jak np. backup danych. Takie podejście przynosi sporo korzyści, w tym m.in. wysoką dostępnosć danych, szybkie odtworzenie w przypadku awarii, mniejszy pobór prądu czy łatwiejsze zarządzanie – mówi Konrad Tutak, IT Product Manager, Huawei Enterprise Polska.

W ostatnim roku portfolio Huawei pod względem pamięci masowych zostało rozbudowane o dwa kluczowe produkty: kompleksowe urządzenie do backupu danych oparte na technologii flash – OceanProtect oraz nową generację macierzy hybrydowych OceanStor New-Gen Hybrid Flash, które również stanowią konsekwentne rozwinięcie dobrze znanej na rynku linii macierzy All-Flash OceanStor Dorado V6.
Wszystkich, którzy mają ochotę dołączyć do wydarzenia i poznać najnowsze technologie prezentowane przez Huawei zachęcamy do rejestracji: https://huaweieco-connectpoland.pl/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]