Moevi – kolumna ma moc w Biedronce

Moevi – kolumna ma moc w Biedronce

Już od dziś, 21 listopada, na półkach Biedronki zadebiutuje najnowszy Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W od marki sprzętów elektronicznych marki premium Moevi. Ten duży imprezowy głośnik w kształcie kolumny zapewni świetną zabawę podczas imprezy w domu, jak i w plenerze. Sprawdzi się na zbliżające się Andrzejki, Święta oraz na Sylwestra! Do kupienia będzie w atrakcyjnej cenie na rynku, ok. 379 zł!

Kolumna ma moc

Głośnik marki Moevi posiada system dźwiękowy o maksymalnej mocy 70 W, a wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwala na jego bezprzewodowe korzystanie do 10 metrów. Naładowany Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W potrafi działać bez przerwy aż do 9 godzin! Przycisk EQ umożliwia skorzystanie z funkcji dostosowania tonów niskich i wysokich. Imprezowego, a nawet klubowego klimatu nadaje urządzeniu podświetlana membrana w kolorze czerwonym, której podświetlenie ustawić można w tryb pulsowania, ciągłego podświetlenia lub migania w rytm muzyki. Ten kolumnowy głośnik robi wrażenie swoim wyglądem, ponieważ mierzy aż 63 cm.

 Test Nokia X30 5G i Portable Wireless Speaker 2 – zestaw z recycylingu

Puszczaj swoje ulubione piosenki

Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z różnych źródeł. To oznacza, że wystarczy osobny nośnik do puszczania swoich ukochanych kawałków. Aby odtwarzać muzykę z innego źródła niż poprzez połączenie Bluetooth, trzeba podłączyć kartę micro SD, urządzenie z USB lub przewodowo przez wejście AUX. Co więcej, głośnik odbiera również fale FM, więc może być z powodzeniem używany do słuchania radia.

Moevi

Zorganizuj karaoke dla znajomych

Wystarczy, że podłączysz mikrofon dołączony do zestawu i możesz wzbogacić swoją imprezę o karaoke. Włącz swoje ulubione piosenki i ciesz się zabawą ze znajomymi. Mikrofonu można używać w dowolnym trybie pracy głośnika. Ma on niezależną regulację głośności pokrętłem.

Dodatkowo można regulować siłę pogłosu mikrofonu pokrętłem na korpusie urządzenia oznaczonym jako ECHO. Przy pomocy dedykowanego przycisku można szybko wyciszyć muzykę oddając pierwszeństwo mikrofonowi. Do głośnika można jednocześnie podłączyć dwa mikrofony. Jednak należy pamiętać, że w zestawie znajduje się tylko jeden. Jeśli posiadasz drugi głośnik to istnieje możliwość połączenia obu w trybie True Wireless Stereo i skorzystania z drugiego mikrofonu.

 Recenzja Creative Sound Blaster GC7 – dla rozrywki, dla zwycięstwa

Steruj pilotem

Pilot dołączony do zestawu z pewnością ułatwi urządzeniem marki Moevi. Można nim regulować głośność, zmieniać piosenki, zatrzymywać i uruchamiać muzykę, sterować podświetleniem, tonami czy przełączać tryby. Pilot zasilany jest na dwie baterie, które nie są w zestawie. Można więc sterować muzyką bez ciągłej potrzeby podchodzenia do kolumny głośnika, ciesząc się jednocześnie zabawą.

Do zestawu z głośnikiem dołączono przewód ładujący typu USB-C, przewód minijack, mikrofon przewodowy, uchwyt mikrofonowy (2 sztuki), pilot oraz instrukcję obsługi.

Głośnik bezprzewodowy karaoke 70W

Model

EGD-6012

Sterowanie

Przyciski na obudowie, pilot na podczerwień

Łączność bezprzewodowa

Bluetooth (do 10 m)

Złącza

Minijack (wejście AUX), USB, micro SD, 2x jack ¼” (mikrofonowe)

Moc

70W

Akumulator

Li-ion 7,4 V 4400 mAh, 32,56 Wh

Zasilanie

5 V 2 A (złącze USB-C)

Akcesoria

Przewód USB-C, przewód minijack, mikrofon przewodowy, pilot

 

Do niekwestionowanych zalet głośnika należy jego mobilność i uchwyt ułatwiający komfortowe przenoszenie. Po naładowaniu można z niego skorzystać z dowolnego miejsca.

 

Produkt przeszedł pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Głośnik bezprzewodowy karaoke 70 W marki Moevi, dostępny będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie ok. 379 zł. Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 21 listopada br.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]