Setty POP IT – dziecięce słuchawki bezprzewodowe w Biedronce

Setty POP IT – dziecięce słuchawki bezprzewodowe w Biedronce

W ten poniedziałek, 21 listopada, półki sklepów sieci Biedronka zasilą nowe słuchawki dla dzieci od marki Setty. Będą to Słuchawki bezprzewodowe z unikalnym designem POP IT uwielbianym przez najmłodszych. Połączenie wzoru, który spodoba się dzieciom i możliwości posiadania własnych „dorosłych” słuchawek to droga do radości i chwila spokoju każdego nowoczesnego rodzica. Cena na półce – 59,90 zł.

Setty POP IT
Setty POP IT

Produkt dostępny będzie aż w 3 różnych kolorach. Jeden z nich dodatkowo posiada dodany przy nausznikach wzór silikonowej postać jednorożca. Taki design przyciąga wzrok i zapewne nie umknie uwadze dziecka.

 Słuchawki, jak sama nazwa wskazuje są bezprzewodowe, a sparować je można z łatwością ze smartfonem, tabletem czy notebookiem. Gdy dioda stanu zacznie migać na niebiesko oznacza to uruchomienie trybu parowania. Od tej pory można bez ograniczeń słuchać muzyki, korzystać z trybu karty pamięci, a nawet przeprowadzać rozmowy telefoniczne. Sterowanie urządzeniem zapewnia umieszczony na lewym nauszniku panel sterujący, na którym znajdziemy przycisk słuchawki, przyciski MP3, przyciski MP3, Przycisk /V-, przycisk /V+ oraz przycisk . Tuż obok umieszczono wejście na złącze micro-USB oraz minijack.

Słuchawki bezprzewodowe Setty POP IT działają również w trybie FM, co pozwala na słuchanie stacji radiowych w zakresie 87,5-108 MHz. Słuchawki można używać bez Bluetooth, działają również w trybie przewodowym. Można je podłączyć do źródła dźwięku dysponującego wyjściem minijack, który nie jest częścią zestawu. Co ciekawe, do słuchawek istnieje możliwość wczytania kart micro SD, na których zgrać można ulubioną muzykę dziecka i puszczać je na urządzeniu bez ograniczeń.

Recenzja Creative Sound Blaster Blaze V2 – dla długotrwałego grania

Słuchawki od marki Setty mają regulowane długości nauszników, dzięki temu z łatwością można dopasować je do kształtu głowy dziecka. Produkt z łatwością naładuje nawet dziecko, wystarczy podłączyć je do źródła zasilania za pomocą dołączonego do zestawu przewodu micro-USB. Powinno odbywać się to jednak pod nadzorem osób dorosłych.

 Produkty od marki Setty, dostępne będą w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 59,90 zł za sztukę.

 Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 21 listopada br. aż do wyczerpania zapasów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]