Televio Black Friday – ceny idą w dół

Televio Black Friday – ceny idą w dół

Telewizja internetowa Televio przygotowała specjalną promocję z okazji Black Friday. Wszystkie pakiety podstawowe kupisz już za 1 zł za pierwszy miesiąc. W ofercie znajduje się ponad 100 kanałów, które oglądać można na większości urządzeń, korzystając z nowoczesnych funkcji. Usługa pozwala przewijać audycję do 7 dni wstecz i nagrywać do 120 godzin.

Televio Black Friday

 Jeżeli już od dawna myślisz o przetestowaniu telewizji internetowej, to nie ma lepszej okazji niż teraz. Platforma Televio przygotowała specjalną promocję na Black Friday, dzięki której już za 1 zł można wypróbować jeden z trzech pakietów podstawowych, w tym pakiet BASIC, FAMILY i PREMIUM.

Sprawdź, dlaczego warto

Telewizja internetowa Televio zadebiutowała w Polsce jesienią 2021 roku. Od tego czasu platforma prężnie się rozwija, stale ulepszając jakość świadczonych usług i zwiększając ilość oferowanych kanałów. Televio udostępnia ponad 100 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych, w tym TVP, Polsat, TVN, National Geographic, FOX, AXN, FilmBox, Disney Channel, Eleven Sports i wiele innych.

Recenzja Televio – telewizja jaką chcesz i gdzie chcesz

Jedną z zalet oglądania telewizji internetowej jest możliwość korzystania z nowoczesnych funkcji. Televio pozwala zatrzymywać, przewijać i nagrywać wybrane audycje. Użytkownik ma możliwość cofania kanałów do 7 dni, a na własne nagrania otrzymuje aż do 120 godzin.

Platforma działa na większości urządzeń zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej. Televio obsługuje większość modeli LG i Samsung Smart TV, a także telewizory z system Android TV. Osoby ze starszymi odbiornikami mogą oglądać telewizję korzystając z dekodera. Platforma obsługuje szereg dekoderów, centrów multimedialnych i pozostałych urządzeń typu Smart TV.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Televio oferuje również aplikację na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Dzięki możliwości oglądania w przeglądarce internetowej usługa dostępna jest także na komputery i laptopy. Wśród obsługiwanych urządzeń znajdują się również zegarki Smartwatch od Apple i urządzenia Chromecast.

Jakie pakiety obejmuje oferta?

Z okazji Black Friday w Televio możesz zakupić 3 podstawowe pakiety już z 1 zł za pierwszy miesiąc, uzyskując dostęp do najpopularniejszych kanałów, a także funkcji przewijania wybranych audycji do 7 dni. Sprawdź, jakie pakiety oferuje platforma.

  • Pakiet BASIC – 52 kanały i 25 godzin na własne nagrania. Regularna cena za pakiet wynosi 9,90 zł.
  • Pakiet FAMILY– 88 kanałów i 50 godzin na własne nagrania. Regularna cena za pakiet wynosi 29,90 zł.
  • Pakiet PREMIUM – 106 kanałów i 120 godzin na własne nagrania. Regularna cena za pakiet wynosi 39,90 zł.

Pakiety w promocyjnej cenie można kupić na stronie Televio od 21 do 27 listopada 2022 roku. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy. Warunkiem jest niekorzystanie w przeszłości z takiej samej lub podobnej promocji na konkretny pakiet.

Więcej o Televio

Televio to telewizja internetowa oferująca ponad 100 kanałów telewizyjnych, które można oglądać, korzystając z zaawansowanych funkcji. Usługa umożliwia zatrzymywanie, przewijanie i nagrywanie transmisji na żywo. Widzowie mogą cofać wybrane kanały do 7 dni lub zapisywać filmy i seriale bezpośrednio w aplikacji. Na własne nagrania przeznaczono aż do 120 godzin.

Aplikacja Televio jest dostępna na wielu urządzeniach. Można ją pobrać dla wybranych modeli Smart TV Samsung i LG, a także dla telewizorów i dekoderów z systemem Android TV od dowolnego producenta (np. Sony, Philips, Sharp, Thomson). Platforma oferuje sprzedaż własnego dekodera Televio Media Box.

Usługa posiada też wsparcie dla Apple TV i Chromecast, a także działa we wszystkich przeglądarkach internetowych, co pozwala oglądać telewizję na komputerach i laptopach. Mobilna wersja aplikacji dostępna jest w sklepach Google Play i Apple Store, dzięki czemu z usługi można korzystać na telefonach i tabletach. Niewątpliwym udogodnieniem jest dostęp do aplikacji w zegarkach Smartwatch od Apple, dzięki czemu telewizja lub radio są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Televio działa w sieci od dowolnego dostawcy nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: