Wiadomości Flashscore – prezent dla fanów sportu

Wiadomości Flashscore – prezent dla fanów sportu

Flashscore wprowadza nową usługę, „Wiadomości Flashscore”, która będzie najlepszym prezentem dla fanów sportu śledzących z zapartym tchem Mistrzostwa Świata w Katarze. Nowa usługa, wraz ze statystykami, komentarzami i wiarygodnymi wynikami pozwoli w pełni zaspokoić ciekawość najbardziej dociekliwych fanów sportu.

To nie wszystko. Z okazji Mundialu Flashscore przygotował komentarze audio na żywo ze wszystkich 64 meczów o Puchar Świata, wypowiadane m.in. głosem Tomasza Górskiego

Wiadomości Flashscore

Obecnie uwaga Flashscore skoncentrowana jest w głównej mierze na Mistrzostwach Świata w Katarze. Serwis zamierza publikować analityczne artykuły i zapowiedzi do każdego z meczów, dzięki którym fani piłki nożnej zdobędą potrzebną wiedzę jeszcze przed ich rozpoczęciem.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Nie zabraknie też analiz szans każdej z drużyn biorących udział w mistrzostwach. Dzięki relacjom na żywo z każdego dnia turnieju użytkownicy Flashscore otrzymają omówienie wszystkich kluczowych zdarzeń z boiska, ale i spoza niego. Wszystko po to aby umożliwić fanom sportu pełne doświadczanie Mistrzostw Świata w Katarze i sprawić, by poczuli się tak jakby tam byli.

Z okazji nadchodzących Mistrzostw Świata w Katarze przygotowaliśmy atrakcyjne analizy statystyczne z ponad 20 wizualizacjami danych i statystyk meczów, a także treści multimedialne z przedmeczowymi i pomeczowymi cytatami drużyn i fanów sportu, nadawane bezpośrednio z Kataru. Dodatkową atrakcją będą też blogi ekspertów, komentarze audio na żywo ze wszystkich 64 meczów oraz ekskluzywny materiał wideo, podsumowujący wszystkie ważne wyniki i statystyki z każdego dnia
mistrzostw” – wyjaśnia Alan Zaruba, dyrektor ds. kontentu w Livesport, firmie macierzystej Flashscore.

„Wiadomości Flashscore” to gwarancja szybkiego i łatwego dostępu do rzetelnych informacji, ekskluzywnych wywiadów z gwiazdami sportu i ekspertami oraz analiz, opartych na sprawdzonych danych i statystykach.

W przyszłości Flashscore planuje dodać również infografiki oraz bezpośrednio linkować więcej artykułów do konkretnych
meczów i turniejów, aby zapewnić relacje, na jakie zasługuje każdy szanujący się fan sportu. Wiarygodność i aktualność treści z „Wiadomości Flashscore” zapewniona jest przez szeroki dostęp do wielu cennych źródeł, takich jak oryginalne treści tworzone przez własnych redaktorów, bogata, wewnętrzna baza danych a także publikacje światowych agencji informacyjnych, statystyki z Stats Perform.

Znaczną część będą stanowiły nasze oryginalne treści w postaci wywiadów czy komentarzy. W dłuższej perspektywie chcemy zbudować kompleksowy sportowy newsroom, w którym fani sportu znajdą wszystko, w tym treści audio i wideo” – mówi Zaruba.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]