KIVI Black Friday z telewizorami Smart TV

KIVI Black Friday z telewizorami Smart TV

Sezon rabatowy w Black Friday jest w pełnym rozkwicie – nadszedł czas, aby kupić coś, o czym marzyłeś od dawna, w okazyjnej cenie. Wybierając Smart TV KIVI, otrzymujesz nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenie, uderzające jasnym i kontrastowym obrazem, wysokiej jakości dźwiękiem i szybkością systemu operacyjnego, ale także pełnowartościowe centrum multimedialne z programami rozrywkowymi od partnerów – dostępne wyłącznie dla użytkowników KIVI.

KIVI Black Friday

Ukraińska marka KIVI to nowy gracz na polskim rynku. Oferuje Telewizory Smart o przekątnej od 24′ do 65′ z różnymi rozdzielczościami ekranu i bezramkową konstrukcją. Najpopularniejsze modele są dostępne w białym kolorze obudowy, dzięki czemu telewizory KIVI harmonijnie dopasowują się do każdego wnętrza.

Reklamy

Telewizor Hisense 55A7GQ – jak sprawdził się u mnie?

Technologie zastosowane przez producenta gwarantują wysoką jakość obrazu na ekranie: Super Contrast Control umożliwia zmianę kontrastu w określonych obszarach obrazu podczas przyciemnionych scen, a UltraClear poprawi wyrazistość w treściach o jakości poniżej 4K. HDR w telewizorach KIVI jest obsługiwany nie tylko w przypadku plików na nośnikach zewnętrznych, ale także podczas odtwarzania strumieniowego wideo lub gier. System akustyczny został opracowany we współpracy z japońską firmą JVCKenwood.

Telewizory Smart działają w systemie operacyjnym Android TV i są certyfikowane przez Google, Netflix i Amazon Prime.

KIVI Black Friday

Firma KIVI dba o to, aby jej użytkownicy mieli łatwy i niedrogi dostęp do programów i rozrywki. Dlatego regularnie aktualizuje bibliotekę aplikacji o unikalne oferty – wybierając KIVI, użytkownik otrzymuje jakościowo nowy poziom rozrywki, przy tym oszczędzając budżet rodzinny. Otóż, jakie dodatkowe zalety mają telewizory Smart producenta Kivi?

  1. Własna aplikacja rozrywkowa KIVI MEDIA

Własna aplikacja KIVI MEDIA znacznie ułatwia dostęp do treści. Po rozpakowaniu telewizora i podłączeniu go do Internetu użytkownik może od razu przejść do oglądania kanałów i filmów, treningów fitness lub gier online. Nie musisz zakładać ani przypominać sobie o kontach z różnych platform, łączyć się z telewizją satelitarną lub kablową. Treść rubryk KIVI Media jest zlokalizowana dla każdego rynku, ale producent aktywnie pracuje nad zapewnieniem użytkownikom z różnych krajów maksymalnego zakresu opcji rozrywki.

  1. Gry w chmurze Boosteroid z bezpłatnym okresem próbnym

Boosteroid jest jednym z trzech największych dostawców gier znajdujących się w chmurze na terenie Europy. Pozwala grać w nowoczesne gry komputerowe i konsolowe, takie jak Fortnite i GTA 5. Gry są uruchamiane na własnych serwerach partnera i przesyłane za pośrednictwem Internetu na ekran użytkownika. Sterowanie odbywa się za pomocą gamepada. Klienci KIVI otrzymują 60 minut okresu próbnego na przetestowanie gier w chmurze Boosteroid.

  1. Platforma AirConsole to są gry zespołowe dla rodziny i przyjaciół

Korzystając z platformy AirConsole, na jednym telewizorze Smart TV może grać jednocześnie nawet 16 graczy. Dostępnych jest ponad 90 unikalnych gier, które zainteresują zarówno dzieci, jak i dorosłych – różne quizy, „Monopol”, sport, akcja itp. Ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną lub z przyjaciółmi! Sterowanie grą jest proste – za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji AirConsole, którą należy zainstalować na smartfonach graczy.

  1. 12 miesięcy wolnego dostępu do platformy Da Vinci Kids

Da Vinci Kids to międzynarodowa platforma edukacyjna dla dzieci i rodzin. Jej wyjątkowe programy i filmy dokumentalne zachęcają do eksperymentowania, tworzenia i odkrywania. Treść kanału, która jest przeznaczona dla dzieci w wieku 7+, wybierają nauczyciele – pomaga ona rozwijać umiejętności społeczne i emocjonalne, kreatywność i krytyczne myślenie. KIVI zapewnia swoim klientom 12 miesięcy bezpłatnego dostępu do platformy Da Vinci Kids. Oprócz dostępu do aplikacji TV oni mogą również korzystać z mobilnej wersji aplikacji z treściami wideo, grami oraz testami.

  1. 3 miesiące bezpłatnego dostępu do kanałów i filmów SWEET.TV

SWEET.TV to jedna z najnowocześniejszych europejskich platform streamingowych, która oferuje treści dla całej rodziny: kanały telewizyjne, filmy, filmy animacyjne i seriale na 5 urządzeniach w jednej subskrypcji. Zakres jakości wideo obejmuje HD i 4K. Specjalnie dla klientów KIVI SWEET.TV otwiera bezpłatny dostęp do swojej biblioteki na 3 miesiące.

W sezonie Black Friday partnerzy KIVI oferują Telewizory Smart w specjalnych cenach. Świetna okazja, aby spełnić marzenie o Smart TV i uzyskać dodatkowe korzyści.

W celu zapoznania się z ofertami promocyjnymi warto odwiedzić platformę handlową partnerów KIVI: Media Expert

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]