Poczuj święta z ultradźwiękowym aromatyzerem

Poczuj święta z ultradźwiękowym aromatyzerem

Święta tuż za rogiem, a to oznacza, że najwyższa pora myśleć o podarunkach dla siebie i bliskich.  Przykładem idealnego prezentu może być ultradźwiękowy aromatyzer, który został wprowadzony na rynek przez znanego giganta technologicznego Sharp Consumer Electronics w ubiegłym roku. To stylowe urządzenie jest pięknym i niedrogim dodatkiem do każdego domu i z pewnością przypadnie do gustu obdarowanym.

Poczuj święta

Poczuj święta z ultradźwiękowym aromatyzerem Sharp

To już (prawie) najwspanialszy czas w roku! Przyjaciele i rodzina wkrótce zbiorą się wokół choinki, aby uczcić święta i wymienić się prezentami. A gdy na zewnątrz jest zimno, najlepiej pozostać w domu z ultradźwiękowym aromatyzerem i w pełni poczuć atmosferę świąt.

Dzięki sezonowym, nastrojowym zapachom i podświetleniu ten aromatyzer może przekształcić każdy salon w zimową krainę czarów. Zgodnie z wieloletnią reputacją firmy Sharp jako lidera na rynku technologicznym, urządzenie jest wyposażone w nowoczesną technologię ultradźwiękową. Dzięki światłu LED o bursztynowej barwie imitującemu „efekt świecy” tworzy się przytulna zimowa atmosfera. Światło LED można również przyciemnić lub całkowicie wyłączyć.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Aromatyzer (DF-A1E) jest dostępny w kolorze czarnym, brązowym lub białym z metaliczną różowo-złotą lub złotą pokrywką. Jest on zaprojektowany z plastikową obręczą, aby zapobiec zużyciu metalicznego wykończenia. Każdy może z latwością korzystać z aromatyzera – obsługuje się go za pomocą dwóch przycisków z przodu urządzenia (przycisku włączania/wyłączania i przycisku wyboru poziomu oświetlenia). Wystarczy dodać wodę i kilka kropel ulubionych olejków eterycznych i gotowe. Funkcja automatycznego restartu w połączeniu z inteligentną wtyczką umożliwia zdalne kontrolowanie urządzenia.

Technologia ultradźwiękowego aromatyzera

W aromatyzerze zastosowano duży zbiornik na wodę o pojemności 200 ml. Dzięki temu zapachy mogą być rozpraszane przez ponad osiem godzin! Mgiełka wytwarzana jest przez przetwornik ultradźwiękowy osadzony w podstawie pojemnika z wodą. To wytwarza oscylacje, które powodują, że woda zamienia się w drobne kropelki, które następnie odparowują w drobne pęcherzyki powietrza. Fale wysokiego ciśnienia przepychają te bąbelki przez powierzchnię wody, co powoduje uwalnianie aromatu.

 Cena i dostępność

Ultradźwiękowe aromatyzery Sharp są dostępne na rynku w cenie

  • DF-A1E-W 179 zł
  • DF-A1E-B 179 zł
  • DF-A1E-T 179 zł

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: