Shopee Black Friday – dla łowców okazji

Shopee Black Friday – dla łowców okazji

Wielu  konsumentów cały rok czeka na wyjątkowe święto łowców promocji, najlepszą w roku okazję do celebrowania zakupów, czyli Black Friday! Na Shopee szaleństwo zakupowe trwać będzie do 28 listopada (Cyber Monday), co daje okazje na jeszcze dłuższe polowanie na wymarzone produkty
w obniżonych cenach.

Shopee Black Friday

Oprócz niezwykle atrakcyjnych przecen sięgających nawet 90%, które obejmują kategorie takie jak elektronika, na kupujących czekają także kupony o wartości 20 zł do odebrania codziennie o 12:00, dodatkowo w Black Friday (25 listopada) i w Cyber Monday (28 listopada) również o 00:00 i 20:00, a także w Niesamowitą Niedzielę (27 listopada) o godzinie o 20:00!

Test Lenovo Tab P11 Pro 2. gen – dla pracy i rozrywki

Aby ułatwić poszukiwania wyjątkowych promocji, Shopee wychodzi kupującym naprzeciw
i prezentuje wiele atrakcyjnych ofert. Niezależnie od tego, czy szukają oni produktów pierwszej potrzeby, gadżetów technologicznych czy też artykułów wyposażenia wnętrz, na Shopee z pewnością znajdą mnóstwo różnorodnych pomysłów.

Poniżej kilka niezwykłych okazji, a więcej będzie można znaleźć TUTAJ.

Oryginalny, najwyższej jakości oczyszczacz powietrza jest doskonałą ofertą dla tych, którzy kwestie zdrowotne traktują priorytetowo, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy jakość powietrza znacząco się pogarsza. Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite posiada zdolności oczyszczania CADR na poziomie 360 m³/h, zasięgu do 43 m² i może pochwalić się skutecznością na poziomie aż 99.97%! Sterowany poprzez aplikację mobilną stanowi nieodzowny atrybut każdego domu, którego mieszkańcy cenią świeże i rześkie powietrze oraz wygodę.

Koniec z uporczywym przeszukiwaniem szuflad z nadzieją na odnalezienie tej ostatniej, działającej bateryjki… Ładowarka Ni-MH to profesjonalne narzędzie, które raz na zawsze rozwiązuje problem wyczerpujących się baterii. Niezwykle kompaktowa i poręczna konstrukcja, nadaje się do ładowania różnego rodzaju akumulatorów i posiada możliwość pomiaru pojemości. Stanowi rozwiązane efektywne
i ekonomiczne, które jednocześnie  przyczynia się do   ochrony środowiska.

W trosce o bezpieczeństwo najbliższych! Kamera NIANIA IMILAB C30 to doskonałe narzędzie, które pozwoli zadbać o nasze dzieci czy zwierzęta. Sprzęt cechuje się wysoką jakością obrazu, który dobrze funkcjonuje w warunkach słabego oświetlenia, a wbudowany system audio C30 umożliwia komunikację głosową w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona! Kamera obrotowa sprawdzi się w każdych warunkach, a teraz z okazji Black Friday dostępna jest w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Mnóstwo obowiązków do wypełnienia przed ważnym spotkaniem? Przygotowujesz się do udziału
w ważnej uroczystości, lecz brak Ci czasu, aby zadbać o odpowiedni strój? Steamer do prasowania będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Smart Care Mozano 2500W pozwoli Ci bez problemu usunąć nawet najgorsze zagniecenia na koszuli, odświeżyć elegancki szalik, także ten wykonany z delikatnych materiałów!

Co więcej, steamer pomoże pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, np. woni papierosów i popołudniowego lunchu. Dzięki niemu doprowadzisz do perfekcji również stan wyjściowego płaszcza,
a wszystko za sprawą niezwykle krótkiego czasu nagrzewania, który wynosi od 30 do 60 sekund!

Każdy uwielbia czystość, lecz fanów sprzątania jest niewielu… Z profesjonalnym odkurzaczem piorącym Bomann  porządki wcale nie muszą być żmudne i męczące. Za pomocą jednego urządzenia możemy pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń z niemal każdej powierzchni! Oferta jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną uprościć kwestię domowych porządków raz na zawsze i wreszcie cieszyć się czystością, która nie jest okupiona całym dniem pracy.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: