lajt mobile Black Week – promocje

lajt mobile Black Week – działający na polskim rynku wirtualny operator przygotował ofertę promocyjną na „czarny piątek” – wszystkie trwają od 25.11.2022 do 27.11.2022.

lajt mobile Black Week

Poniżej szczegóły:

Pierwszy miesiąc za 0 zł, zarówno dla przenoszących numer jak i dla osób, które zdecydują się zamówić nowy numer w sieci lajt mobile.
Promocja dostępna jest bez względu na wybrany czas trwania umowy i obowiązuje także w umowach zawieranych na czas nieokreślony.

Test Xiaomi 12T Pro – czy warto zakupić ten model?

Dodatkowo, jeżeli z tej promocji zdecydują się skorzystać nasi obecni klienci usługi na kartę, to za aktywację zapłacą tylko 5,00 zł (standardowa cena to 29,00 zł).

Kolejną promocją jest obniżenie cen naszych starterów do 2,00 zł (standardowa cena to 9,00 zł).

Przy wyborze dostawy karty SIM/startera do paczkomatu każda osoba, która skorzysta z dowolnej promocji otrzyma lajtową wielorazową eko torbę na zakupy gratis.

W lajt mobile wszystko załatwicie online, bez wychodzenia z domu. Umowę można zawrzeć w bezpiecznym trybie 100% online – bez konieczności kontaktu z kurierem i okazywania jakichkolwiek dokumentów. Startery można zamówić, zarejestrować i bezpiecznie doładować także w 100% online – korzystając z szybkich bezpiecznych płatności – PayU, Przelewy24, w tym np. BLIK przez  stronę Operatora.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: