Epickie słuchawki dla graczy – sprawdź nasze 3 propozycje od HyperX, Steelseries oraz SPC Gear!

Epickie słuchawki dla graczy – sprawdź nasze 3 propozycje od HyperX, Steelseries oraz SPC Gear!

Dobór odpowiednich słuchawek pełni niezwykle istotną rolę dla graczy. Czym powinny wyróżniać się wysokiej jakości słuchawki dedykowane graczom? Na jakie elementy należy zwracać szczególną uwagę? W poniższym artykule przedstawiamy trzy nasze rekomendacje zakupowe. Zapraszamy do lektury.

Jak znaleźć dobre słuchawki gamingowe?

O dobrych słuchawkach gamingowych marzy niejeden gracz wirtualnych rozgrywek. Słuchawki dedykowane graczom muszą wyróżniać się kilka istotnymi cechami. Mowa tutaj przede wszystkim o możliwie najwyższej jakości dźwięku – dzięki temu gracz usłyszy każdy dźwięk i będzie mógł w pełni skupić się na tym, co dzieje się na ekranie.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie jakichkolwiek śłuchawek dla graczy, warto dokładnie przeanalizować ich specyfikację. Ważną kwestią jest np. masa urządzenia – wpływa to istotnie na komfort użytkowania. Jeśli słuchawki będą zbyt ciężkie, może to doprowadzić do wystąpienia bólów głowy. Ważne jest także to, by słuchawki były wytrzymałe i atrakcyjne wizualnie. Poniżej przedstawiamy trzy słuchawki gamingowe od różnych producentów, które są godne zainteresowania.

HyperX

W które słuchawki gamingowe warto zainwestować? Nasze rekomendacje

W chwili obecnej, w związku z wysokim zapotrzebowaniem na profesjonalny sprzęt dedykowany graczom, producenci wręcz prześcigają się w tworzeniu kolejnych linii słuchawek gamingowych. Jedną z opcji, którą warto się zainteresować, są słuchawki SPC Gear VIRO Plus. Są to przewodowe i wokółuszne słuchawki dla graczy wyposażone w dynamiczne przetworniki i odpinany mikrofon wysokiej jakości. Koncentruje się on na mowie, a szumy otoczenia są tłumione. Słuchawki te posiadają wyciszającą konstrukcję VIRO (słuchawki zamknięte), co zapewnia jeszcze lepsze doznania w trakcie rywalizacji. Sprawdź już teraz więcej informacji na Komputronik – spc gear viro plus

Inna z naszych propozycji to HyperX Cloud 2. Są to czarne słuchawki nauszne, które cechuje ergonomiczna konstrukcja oraz szereg funkcji. Są one wyposażone w kartę dźwiękową USB, odpinany mirofon z funkcją redukcji szumów. Warto podkreślić, że słuchawki emitują dźwięk Hi-Fi z wykorzystaniem standardu 7.1 Virtual Surround. Standard ten wykazuje się głębią i przestrzennością i zapewnia wrażenia wysokiej jakości w trakcie prowadzenia rozgrywek, oglądania filmów czy słuchania muzyki. Z racji tego, iż zastosowano tu 53-milimetrowe przetworniki, gwarantuje to bogate brzmienie w zakresie pasma od 15 do 25000 Hz. Słuchawki te są też kompatybilne z komputerami PC, Mac i konsolami Xbox One oraz PlayStation 4. Zobacz więcej szczegółów na temat tych słuchawek na Komputronik.pl – hyperx cloud 2.

SPC Gear

Nasza trzecia rekomendacja to SteelSeries Arctis 3, czyli słuchawki gamingowe w czarnym 

kolorze. Ich atutem jest fakt, iż posiadają miękkie, bardzo wygodne nauszniki oraz amortyzowaną opaskę, co gwarantuje odpowiednio wysoki komfort w trakcie gry. Zastosowany tutaj mikrofon tłumi wszelkiego rodzaju dźwięki z zewnątrz, co pozwala na prowadzenie sprawnej komunikacji z innymi graczami.  Zobacz szczegóły na Komputronik.pl – steelseries arctis 3.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: