Świetne sprzęty muzyczne Hykker w sieci Biedronka

Świetne sprzęty muzyczne Hykker w sieci Biedronka

Kto z nas nigdy nie marzył o jakimś instrumencie? A jeśli jest to jeszcze kompaktowy sprzęt, który pozwala na naukę grania w zaciszu domowym? Dobrze się składa, ponieważ już w ten poniedziałek, 28 listopada na półkach Biedronki pojawią się dwa świetne sprzęty muzyczne, które świetnie sprawdzą się jako prezent mikołajkowy lub świąteczny. Na półki wchodzi Pianino elektroniczne oraz Perkusja elektroniczna od marki sprzętu elektronicznego Hykker! Oba urządzenia sprawdzą się zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Pianino będzie kosztowało 169 zł, natomiast perkusja 249 zł.

Pianino elektroniczne pomoże rozwinąć pasję i talent muzyczny w parę tygodni. Instrument ten posiada wgrane aż 16 różnych tonów (brzmień instrumentów), które przełącza się za pomocą przycisków Tone 1 oraz Tone 2, dostępnych na bocznym panelu sterującym. Pianino może naśladować harfę, organy, dzwony rurowe, gitarę jazzową, skrzypce, zespół smyczkowy, gitarę akustyczną, trąbkę, tubę, gitarę basową, saksofon altowy, flet, banjo, obój oraz róg. Wykorzystanie tej funkcji z pewnością może rozwinąć pod kątem muzycznym.

Recenzja Creative Sound Blaster GC7 – dla rozrywki, dla zwycięstwa

Kolejną funkcją jest Demo, uruchamiający tryb demonstracyjny, w którym urządzenie odtwarza jeden z sześciu zapisanych w jego pamięci utworów, co może być przydatne podczas częstego ćwiczenia danego utworu. Jednym z przycisków (OKON) uruchamia się tryb samouczka, dzięki temu można grać na pianinie do wybranego podkładu muzycznego – bardzo przydatnego w pierwszym stadium nauki gry na instrumencie.

Dodatkowo, urządzenie pozwala na nagrywanie (przycisk REC) oraz odtwarzanie dźwięku, co więcej wchodzi w tryb uśpienia po 3 minutach grania, więc nie traci energii. Do produktu przez minijack lub do zewnętrznego głośnika można podłączyć również słuchawki, aby jeszcze lepiej i efektywniej praktykować grę na pianinie. Klawisze pianina elektronicznego są pokryte elastycznym silikonem, dzięki temu można je z łatwością zwijać, co zapewnia łatwość przechowywania, jak i przenoszenia. Instrument ten posiada szereg funkcji. Urządzenie jest zasilane na trzy baterie AAA 1,5 V lub przez gniazdo USB-C, do którego przewód został dołączony do zestawu.

Kolejnym produktem od marki Hykker jest Perkusja elektroniczna, której silikonowe pady, jak w przypadku pianina można zwijać i łatwo przechowywać. Elektroniczne pady przypadną do gustu miłośnikom bębnów. Instrument wyposażony został w dwa pedały oraz 2 pałeczki. Posiada 7 różnych tonów (brzmień bębnów i talerzy), które zmienia się wciskając przycisk STYLE. Perkusja, tak jak i pianino, ma przycisk DEMO, który uruchamia tryb demonstracyjny, podczas którego urządzenie odtwarza jedne z wgranych aż 12 podkładów muzycznych.

Co więcej, dostępnych jest aż 8 akompaniamentów. Perkusja ma również funkcje nagrywania, którą uruchamia przycisk REC. Po zagraniu przez użytkownika ścieżki perkusji, można ją odtworzyć wciskając przycisk PLAY. Wciśnięcie przycisku REC w trakcie nagrywania lub odtwarzania kasuje dotychczasowe nagranie i rozpoczyna nagrywanie od nowa. Złącze MP3 pozwala na podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku przewodem z końcówką minijack. Dzięki temu użytkownik może ćwiczyć granie na perkusji z dowolnym utworem lub podkładem.

Z łatwością można również sterować głośnością i prędkością perkusji przy użyciu przycisków VOL- i VOL+. Złącze HEAD PHONE pozwala na podłączenie zewnętrznych głośników lub słuchawek z końcówką minijack, a złącze FOOT PEDAL służy do podłączania dołączonych do zestawu pedałów. Dzięki temu akcesorium perkusja zyskuje funkcjonalność bębna centralnego i pedału hi-hat. Podłączanie pedałów nie jest niezbędne do funkcjonowania urządzenia samego w sobie. Urządzenie zasilanie jest tylko przez przewód USB-C, dołączony do zestawu.

Test Teufel Boomster GO – w domu i w plenerze

Produkty przeszły pozytywną weryfikację wytrzymałości, funkcjonalności, użyteczności oraz produkcji kontrolowanej niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Produkty od marki Hykker, dostępne będą w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 169 zł za Pianino elektroniczne oraz 249 zł za Perkusję elektroniczną.

Produkty od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowane będą od 28 listopada br. aż do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: