Zdrap i zyskaj – zdrapka-niespodzianka w „Mój T-Mobile”

Zdrap i zyskaj – zdrapka-niespodzianka w „Mój T-Mobile”

Zdrapka-niespodzianka w „Mój T-Mobile” w zakładce Magenta Love od 28 listopada w każdy poniedziałek – aż do świąt – na klientów będzie czekała nowa niespodzianka.

zdrapka-niespodzianka

Zasady są proste – klienci korzystający z aplikacji „Mój T-Mobile”, mogą odkrywać, co znajduje się pod zdrapką, która umieszczona jest w zakładce Magenta Love. Pierwsza zdrapka udostępniona będzie już 28 listopada, a następne w kolejne poniedziałki aż do świąt. Na klientów czekają wyjątkowe prezenty i niespodzianki. Jakie? Przekonajcie się sami biorąc udział w naszej świątecznej zdrapce-niespodziance.

Zakładka Magenta Love w aplikacji „Mój T-Mobile” powstała z myślą o klientach. O tym, by każdy, kto jest ciekawy, co dzieje się w magentowym świecie, miał dostęp do najważniejszych informacji i konkursów na wyciągnięcie ręki. A właściwie na jedno kliknięcie palcem. Ale to jeszcze nie wszystko.

Test Xblitz Tango 4K – montaż i demontaż w sekundę

Magenta Love to także specjalne oferty dostępne tylko i wyłącznie dla osób zalogowanych, a także benefity i oferty od partnerów. Fanów filmów ucieszą zapowiedzi propozycji, które będzie można obejrzeć dzięki MagentaTV. Ponadto dostępne tam będą również streamingi z fantastycznych koncertów, jak np. streamowany 15 listopada wyjątkowy występ Robbiego Williamsa prosto z Hamburga. W zakładce znaleźć można również najbardziej aktualne posty z social mediów – aby nic nam nie umknęło newsy z naszego Facebooka, Instagrama, Twittera i YouTube są zebrane w jednym miejscu. A wisienką na torcie są oczywiście specjalne konkursy z wartościowymi nagrodami.

Do wzięcia udziału w nadchodzących zabawach niech zachęcą przykłady konkursów, których nagrody już cieszą zwycięzców. Aż 100 szczęśliwców zgarnęło T Phony Pro 5G, które były do wygrania w konkursie zorganizowanym z okazji wprowadzenia na rynek pierwszego telefonu sygnowanego literką T, stworzonego we współpracy z firmą Google. Z kolei 20 telewizorów i 500 zestawów kibica można było wygrać w konkursie zorganizowanym w związku z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej w Katarze.

Zapraszamy do dołączenia do zabawy i wspólnego odliczania do świąt razem z T-Mobile.

Więcej informacji na temat świątecznych zdrapek można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: