Philips TAG5106 – słuchawki nauszne (nie)tylko dla graczy

Philips TAG5106 bezprzewodowe słuchawki nauszne z mikrofonem i 45-godzinnym czasem pracy baterii, przeznaczone m.in. dla graczy.

Philips TAG5106
Philips TAG5106

MMD − producent monitorów i akcesoriów komputerowych marki Philips – zaprezentował bezprzewodowe słuchawki nauszne przeznaczone m.in. dla graczy. Nowy model będzie nosił nazwę TAG5106. Wyposażono go w odczepiany mikrofon z redukcją szumów otoczenia oraz możliwość połączenia z urządzeniem źródłowym za pomocą interfejsu Bluetooth oraz fal 2,4 GHz.

Główne cechy słuchawek Philips TAG5106:

  • Przetworniki o średnicy 50 mm,
  • Odczepiany mikrofon z funkcją tłumienia szumów otoczenia,
  • Łączność bezprzewodowa 2,4 GHz oraz Bluetooth,
  • System dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0,
  • Pasek LED z dynamiczną iluminacją,
  • 45-godzinny czas pracy baterii,
  • Konstrukcja zapewniająca komfort przy długotrwałym użytkowaniu.

Dzisiejsi gracze szukają słuchawek, które spełnią ich wysokie oczekiwania, a Philips TAG5106 stają na wysokości zadania. Wraz z podwójnym systemem łączności bezprzewodowej, opartym na falach 2,4 GHz oraz Bluetooth, słuchawki te łączą uniwersalność, komfort i jakość dźwięku na wysokim poziomiekomentuje Ilkan Reyhanoglu, Product Manager akcesoriów komputerowych w MMD Monitors & Display.

 System dźwięku przestrzennego 7.1

Aby w pełni cieszyć się immersją w trakcie rozgrywki, dźwięk jest równie ważny co grafika. Słuchawki Philips TAG5106 zostały wyposażone w DTS Headphone:X 2.0 oraz system dźwięku przestrzennego 7.1. Dzięki realistycznemu odwzorowaniu przestrzeni gracze mają możliwość dokładnego określenia odległości źródła dźwięku.

Test Nokia X30 5G i Portable Wireless Speaker 2 – zestaw z recycylingu

Przetworniki w tym modelu mają 50 mm średnicy oraz zostały specjalnie dostrojone do potrzeb graczy przez profesjonalnych inżynierów akustyki. Odpinany mikrofon obsługuje funkcję wyciszania szumów otoczenia, co pozwoli na łatwiejszą i przyjemniejszą komunikację w trakcie rozgrywki.

Łączność bezprzewodowa i 45 godzin pracy na jednym ładowaniu

TAG5106 pozwalają na standardowe podłączenie do źródła dźwięku za pomocą złącza Jack 3,5 mm. Słuchawki dają również możliwość bezprzewodowej komunikacji bez opóźnień i utraty jakości za pomocą sieci 2,4 GHz. Słuchawki wyposażono również w moduł Bluetooth 5.2, co oznacza, że mogą być w tym samym czasie podłączone do kilku urządzeń (np. telefonu, komputera czy telewizora). Pozwala to przełączać się pomiędzy tymi źródłami za pomocą jednego przycisku.

Test Sennheiser CX True Wireless – gdy dźwięk na pierwszym miejscu

Bateria na jednym ładowaniu pozwala na ciągłe użytkowanie nawet do 45 godzin. Za komfort użytkowania odpowiada ergonomiczna konstrukcja oraz pady nauszne z syntetycznej skóry wypełnione pianką memory foam.

Dostępność i cena

Słuchawki będą dostępne w sklepach w sugerowanej cenie 468 zł.

Specyfikacja

Model TAG5106BK
Interfejs – 2,4 GHz (adapter USB)
– Bluetooth
– Przewodowy
Typ słuchawek Wokółuszne, zamknięte
Typ magnesu Neodymowy
Przetworniki Dynamiczne
Rozmiar przetwornika 50 mm
Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 KHz
Impedancja 32 Ω
Czułość 101 dB
Maksymalna moc 20 mW
Przewód audio 1,5 m
Jack 3,5 mm
Przewód zasilania 0,6 m
USB-A
Dodatkowe funkcje – DTS Headphone:X 2.0
– Podświetlenie LED
– Odpinany mikrofon z redukcją szumów otoczenia
– 45-godzinny czas pracy na jednym ładowaniu baterii

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: