motorola edge 30 fusion z kolorem roku 2023

motorola edge 30 fusion z kolorem roku 2023

2 grudnia 2022 r.: eksperci ds. spójności i wierności kolorów renomowanego na całym świecie Instytutu Pantone zapowiedzieli jaki będzie kolor roku 2023. Wybierany jest on na podstawie całorocznej analizy globalnych trendów i motywów, z uwzględnieniem wszystkich aspektów społecznych: od mody po marketing, media społecznościowe, a nawet politykę.

Wyłączne w skali światowej partnerstwo marki Motorola z Pantone w kategorii smartfonów pokazuje, jak technologie i kolory mogą się przenikać, tworząc środek ekspresji, pobudzając kreatywność, a przy okazji zapewniając niezwykłe doznania. Kontynuując tę misję, Motorola wprowadza do oferty specjalną wersję motorola edge 30 fusion w kolorze roku 2023 Pantone — PANTONE 18-1750 Viva Magenta, który śmiało prezentuje nową narrację.

motorola edge 30 fusion in the Pantone Colour
motorola edge 30 fusion in the Pantone Colour

Tym samym nawiązane niedawno partnerstwo marki Motorola i Pantone zaowocowało wprowadzeniem na rynek wyjątkowego smartfonu – motorola edge 30 fusion w kolorze roku 2023.

Model motorola edge 30 fusion wyróżnia się możliwościami flagowego smartfona pomimo niewiarygodnie smukłej konstrukcji i wyszukanego wzornictwa. Stanowi on doskonałe połączenie przodujących w tej klasie komponentów i funkcji, takich jak bezramkowy wyświetlacz 6,55″ pOLED 144 Hz1, platforma mobilna Snapdragon® 888+ 5G i zaawansowany układ aparatów fotograficznych o rozdzielczości 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu. Jest także znakomitym ucieleśnieniem koloru roku 2023 według Pantone.

Oprócz dotychczasowej współpracy firmy Motorola w kategorii smartfonów spółka dominująca, Lenovo, zapowiada także szersze partnerstwo globalne dotyczące koloru roku 2023 Pantone wyłącznie w odniesieniu do kategorii komputerów i tabletów. Uczestnicy podczas prezentacji koloru roku Pantone poznawali także „Magentawersum” za pośrednictwem okularów inteligentnych z rzeczywistością rozszerzoną Lenovo ThinkReality A3.

motorola edge 30 fusion in the Pantone Colour
motorola edge 30 fusion in the Pantone Colour

znaczenie koloru Viva Magenta

Kolor roku 2023 Pantone, Viva Magenta, wyraża entuzjastyczne łączenie płaszczyzny wirtualnej i fizycznej. Ten wyrazisty kolor bazujący na czerwieni z chłodnymi niebieskimi odcieniami to efekt inspiracji przyrodą zbadany przy użyciu technologii. Odkrywa on liczne wymiary i nowy sposób tworzenia. Prowadząc aktywność w różnych przestrzeniach i miejscach jednocześnie, zacieramy granice między aspektami fizycznymi i cyfrowymi, kształtując własną, hybrydową tożsamość.

Viva Magenta symbolizuje te relacje, podkreślając, jak konsumenci używają elektroniki do wzmacniania swoich różnych wizerunków oraz wypracowywania wieloaspektowej autoekspresji. Współgra to doskonale z markowym etosem Lenovo i Motorola, w którym wyróżnia się zwiększanie możliwości użytkowników.

Nasze wyłączne, globalne partnerstwo z Pantone w kategorii smartfonów wkracza w nowy etap. Jako jedyny producent wprowadzamy na rynek urządzenie w kolorze roku 2023 Pantone, aby umożliwić konsumentom eksplorowanie, tworzenie i przełamywanie barier dzięki technologii” — powiedział Ruben Castano, dyrektor wykonawczy ds. doświadczeń użytkowników i designu Motorola, spółki Lenovo. „Ten kolor wiernie odzwierciedla bieżący moment kulturowy i cieszymy się, że będziemy mogli wprowadzić na całym świecie smartfony motorola edge 30 fusion właśnie w tej wyrazistej barwie”.

Test Motorola edge 30 ultra – poradziła sobie zaskakująco dobrze

Poznawanie „Magentawersum” wraz z Motorolą i smartfonem motorola edge 30 fusion to prawdziwy zaszczyt” — powiedziała Elley Cheng, wiceprezes i dyrektor generalna Pantone. „Wszystkich nas łączy przekonanie, że design, innowacyjność i autoekspresja mogą generować więcej pomysłowych rozwiązań oraz sprzyjać przyszłości promującej radość i optymizm”.

audiowizualne doznania dzięki MOTO BUDS 600 ANC

 Viva Magenta skłania do aktywnego poznawania technologii, światów i doznań, a chcąc to ułatwić użytkownikom, Motorola dołącza do wersji specjalnej smartfona motorola edge 30 fusion nowe słuchawki douszne MOTO BUDS 600 ANC. Działają one z technologią Snapdragon Sound™, która generuje dźwięk o znakomitej jakości, i oferują hybrydową aktywną eliminację hałasu. Użytkownicy mogą oczekiwać krystalicznie wyrazistego dźwięku o wysokiej rozdzielczości w dowolnej sytuacji: drzemiąc w samolocie, odbierając połączenie wśród ulicznego hałasu czy słuchając muzyki w gwarnej kawiarni.

Spośród dodatkowych funkcji warto wymienić możliwość połączenia słuchawek przez bluetooth z dwoma urządzeniami jednocześnie oraz Google Fast Pairing — funkcję umożliwiającą sparowanie słuchawek z telefonem jednym dotknięciem. Po zdjęciu słuchawek można je włożyć do etui z funkcją ładowania bezprzewodowego, które zapewnia do 28 godzin2 działania na baterii.

Test Motorola moto g62 5G – mobilno-rozrywkowe studio fotograficzne

Co więcej, MOTO BUDS 600 ANC mają kolor PANTONE 19-2118 Winetasting — odcień dopełniający kolor roku 2023 Pantone i wersję specjalną smartfona motorola edge 30 fusion. Ta rzucająca się w oczy para kolorów z pewnością stanie się nowym, nieodłącznym elementem garderoby.

W Polsce motorola edge 30 fusion w kolorze roku 2023 Pantone w wersji pamięci 8/128 GB będzie oferowana razem ze słuchawkami MOTO BUDS 600 ANC.  Zestaw ten będzie do nabycia w sieci PLUS jeszcze w grudniu. Rekomendowana cena detaliczna 2999 zł.

motorola edge 30 fusion in the Pantone Colour prezentują wersję specjalną smartfona w kolorze roku 2023 Pantone – Viva Magenta

Specyfikacja: Tutaj

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: