T-Mobile – bezpieczne surfowanie, czyli ochrona sieci w tle

T-Mobile – bezpieczne surfowanie, czyli ochrona sieci w tle

T-Mobile przygotowało dla abonentów odświeżoną usługę, która pozwoli im bezpiecznie surfować w wirtualnym świecie. I właśnie teraz – od 6 grudnia – każdy nowy użytkownik tej usługi może aktywować ją na miesiąc zupełnie za darmo. Po okresie próbnym lub jeśli klient był wcześniej użytkownikiem usługi i decyduje się na jej ponowną aktywację, koszt korzystania z niej wynosi 4 zł miesięcznie i będzie uwzględniony na fakturze. Oczywiście w każdym momencie klient może ją dezaktywować bez dodatkowych opłat. A dlaczego warto z niej skorzystać?

dlaczego warto z niej skorzystać?

 

Skuteczna ochrona sieci działająca w tle 

W dobie powszechnych ataków w cyberprzestrzeni, świadomość tych zagrożeń i umiejętność bronienia się przed nimi, jest niezwykle ważna. Dzięki usłudze „Bezpieczne surfowanie” każdy użytkownik korzystający z pakietowej transmisji danych w mobilnej sieci T-Mobile jest chroniony przed niebezpiecznymi stronami internetowymi oraz zagrożeniami takimi jak: phishing, malware, spyware, botnet czy trojany. Poza tymi kategoriami klient może włączyć jeszcze dodatkową ochronę przed treściami związanymi z pornografią, hazardem, przemocą i narkotykami. Ponadto użytkownik co miesiąc otrzymuje raport z informacjami o zastosowanej ochronie. Dzięki temu zyskuje pewność, że usługa, mimo działania w tle, zrealizowała swoje zadanie.

Test Xblitz Tango 4K – montaż i demontaż w sekundę

Usługa ta nie wymaga instalacji żadnej dodatkowej aplikacji – po prostu działa ona w tle od momentu aktywacji, dzięki czemu nie trzeba już nic pobierać na swój telefon. Ale oczywiście można sprawdzać jej działanie i zmieniać ustawienia w portalu do zarządzania dostępnym pod adresem https://bezpiecznesurfowanie.t-mobile.pl/bezpieczne-surfowanie/. W panelu można zweryfikować bezpieczeństwo swojego adresu e-mail, przekonać się czy dana strona jest bezpieczna lub sprawdzić  poziom zagrożenia z ostatnich 30 dni korzystania z internetu.

W jaki sposób aktywować „Bezpieczne surfowanie”? Można to zrobić w aplikacji „Mój T-Mobile” lub na https://nowymoj.t-mobile.pl/ w sekcji „Usługi dodatkowe”, u konsultanta – zarówno telefonicznie, jak i w salonie, lub przez wysyłanie bezpłatnego SMS-a o treści „A” na numer 80190. Usługa dostępna jest zarówno dla systemów Android, jak i iOS.

Więcej informacji o usłudze można znaleźć na stronie: Bezpieczne Surfowanie (t-mobile.pl)

Zachęcamy również do zapoznania się z akcją edukacyjną „Pewni w sieci”, dzięki której można dowiedzieć się, na co warto zwracać uwagę korzystając z internetu. Wszystkie materiały dostępne są na stronie akcji pewniwsieci.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: