T-Mobile – nielimitowany internet na Święta

T-Mobile – nielimitowany internet na Święta

Bonus, z którego można korzystać przez 14 dni, jest dostępny do aktywacji w aplikacji „Mój T-Mobile” od 6 grudnia 2022 r. do 3 stycznia 2023 r. A wszystko po to, by w przedświątecznej gorączce nie zapomnieć o tym, co jest ważne, znaleźć czas na kontakt z bliskimi i po prostu dowiedzieć się, co u nich słychać.  

na Święta

Magentowe święta bez limitów
Nielimitowany internet w prezencie na Święta zawitał u nas już po raz czwarty. W zeszłorocznej edycji ze świątecznego prezentu skorzystało blisko 400 tysięcy klientów T Mobile. A w jaki sposób można dołączyć do tego grona i w tym roku cieszyć się nielimitowanym internetem przez 14 dni? Usługę można aktywować w aplikacji „Mój T Mobile” w sekcji „Benefitów” od 6 grudnia 2022 do 3 stycznia 2023 roku do końca dnia. Bonus jest bezpłatny i można z niego skorzystać jeden raz.

Recenzja Fritz!Box 6850 5G -8211; dla generacji mobilnej 5G

Z prezentu mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (T, T DATA), jak i użytkownicy oferty na kartę (GO!, Internet na kartę Blueconnect) i MIX (Frii Mix). Oferta jest również dostępna dla klientów biznesowych (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Aktywacja nastąpi w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia, a z darmowego nielimitowanego internetu można korzystać przez 14 dni na terenie Polski.

Szczegółowe regulaminy akcji dostępne są tutaj: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: