Awatary w aplikacji WhatsApp już są

Awatary w WhatsApp – dzisiaj, Mark Zuckerberg ogłosił wprowadzenie do aplikacji WhatsApp awatarów, pozwalających na nowy, szybki i zabawny sposób komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną.

Podzielił się tą informacją także na swoim Facebooku: „Wprowadzamy awatary do WhatsApp! Teraz możesz używać swojego awatara jako naklejki na czacie. Wkrótce pojawi się jeszcze więcej stylów postaci we wszystkich naszych aplikacjach”.

Recenzja Green Cell PowerPlay20 – taki power bank to skarb

Użytkownicy mogą stworzyć spersonalizowany awatar i użyć go jako zdjęcia profilowego WhatsApp. Nowa aktualizacja pozwoli również na udostępnienie nowego awatara jako jednej z 36 niestandardowych naklejek.

Awatary w WhatsApp

Awatar jest cyfrową wersją Ciebie, którą można utworzyć z miliardów kombinacji rozmaitych fryzur, rysów twarzy i ubiorów. W WhatsApp możesz teraz używać swojego spersonalizowanego awatara jako zdjęcia profilowego albo możesz wybrać spośród 36 niestandardowych naklejek odzwierciedlających wiele różnych emocji i czynności.

Test Creative Pebble Pro – muzyka i gra z oświetleniem RGB

Wysłanie awatara jest szybkim i atrakcyjnym sposobem na podzielenie się emocjami ze znajomymi i z rodziną. Może to też być doskonały sposób zaprezentowania siebie bez użycia prawdziwego zdjęcia, co zwiększa poczucie prywatności.

Wiele osób będzie miało po raz pierwszy okazję utworzyć awatar, dlatego zamierzamy wprowadzać coraz to nowe udoskonalenia takie jak oświetlenie, cieniowanie, tekstury fryzur i nie tylko, aby z czasem awatary stawały się jeszcze lepsze.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tworzenie i udostępnianie swoich awatarów, które od dziś będą dostępne dla użytkowników na całym świecie.

źródło: Meta

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: