Dragon Breath dla graczy w Biedronce

Dragon Breath dla graczy w Biedronce

Już od poniedziałku – 5 grudnia na półkach Biedronki znajdziemy kolejne produkty marki Dragon Breath. W gamie jej asortymentu znalazły się atrakcyjne i praktyczne urządzenia gamingowe zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących graczy.

Od 5 grudnia w sklepach sieci Biedronka dostępne są 4 nowe produkty: coolerpad, klawiatura, mysz i słuchawki dla gracza. Każdy z produktów będzie dostępny w cenie – 79,90 zł.

Dragon Breath

Najnowsze produkty marki Dragon Breath charakteryzują się nowoczesnym designem
i kompleksowością. Te cztery produkty tworzą idealną ofertę zarówno dla początkujących graczy, jak i profesjonalistów.

Podświetlana klawiatura gamingowa ze 108 płaskimi przyciskami w układzie Qwerty to niezbędne wyposażenie nie tylko gracza, lecz także wszystkich innych użytkowników zwykłego komputera stacjonarnego. Żywotność klawiatury szacuje się do 5 mln uderzeń! Produkt posiada aż 19 klawiszy z funkcją Anti-ghostingu. To technologia mająca rejestrować jednoczesne wciśnięcia wielu klawiszy. Klawiatura posiada wbudowane wielokolorowe podświetlenie klawiszy. Przewidziano również praktyczną podpórkę pod nadgarstki, żeby nie męczyć rąk podczas gry, a także podstawkę na telefon. Klawiatura ta jest przewodowa, a długość kabla zasilającego wynosi 150 cm.

 Test Logitech Aurora w bieli – klawiatura G713 i myszka G502 X oraz mikrofon Blue Yeti

Kolejnym produktem marki Dragon Breath jest Mysz RGB dla gracza wyposażona w nowej jakości czujnik optyczny, posiadający wysoką rozdzielczość do 4800 DPI. Mysz ma wygodny chwyt, dzięki ergonomicznemu kształtowi. Kolejnym przydatnym elementem myszki jest 7 przycisków i rolka, które ułatwiają i przyspieszają poruszanie się w grach. Żywotnośc klawiszy to aż do 10 mln kliknięć. Ta mysz zapewni każdemu graczowi przewagę w rozgrywce. Dodatkowo trzeba wspomnieć, że myszka zasilana jest przez przewodowo lub radiowo (2,4 Gz), a jej bezprzewodowy zasięg wynosi do 8 m. Produkt został wyposażony w podświetlenie RGB.

Słuchawki RGB dla gracza wyposażone są w wygodne poduszki, które sprawiają, że ich długie użytkowanie, dzięki czemu komfortowe jest nawet ich długie użytkowanie. Dodatkowym przydatnym elementem jest dobrej jakości mikrofon na pałąku, pozwalający na rozmawianie z innymi użytkownikami i nagrywanie głosu np. do gameplayów. Słuchawki wyposażone są w złącze 2w1: minijack 3,5 mm oraz zasilanie z USB. Warto wspomnieć również
o podświetleniu RGB, za sprawą którego słuchawki są efektowne, a także usprawniające pracę przyciski do regulacji głośności na jednej ze słuchawek.

Coolerpad dla gracza sprawdzi się podczas długich godzin grania. Odpowiednio schłodzi urządzenie i pozwoli na jego dłuższą i lepszą wydajność. Na produkcie znajduje się 5 czasz chłodzących. Jego wymiary to 41 x 29,3 cm na wysokość 3 cm, co idealne będzie do laptopów do 17”. Coolerpad jest zasilany na USB, działa w trzech trybach pracy. Dodatkowo wyposażony został w efektywne czerwone podświetlenie.

Te cztery produkty tworzą niezawodny zestaw gracza. Słuchawki ułatwią komunikację z innymi graczami, myszka i klawiatura przyspieszy poruszanie się, a coolerpad zwiększy wydajność urządzenia przez delikatne chłodzenie.

Test Creative Pebble Pro – muzyka i gra z oświetleniem RGB

Dodatkowo należałoby zwrócić uwagę na design urządzeń. Słuchawki są zarówno wygodne
i idealnie wyprofilowane, jak i przyciągające uwagę wyglądem i ciekawym logo. Kompaktowy rozmiar oraz wygodny kształt myszki znacznie wpływają na komfort pracy, a klawiatura spełnia wszystkie wymogi dotyczące gaminowych kwestii. Wszystkie cztery urządzenia mają atrakcyjny wygląd, ich nowoczesne i zgrabne kształty przykuwają wzrok, a estetyczna kolorystyka cieszy oko.

 Coolerpad dla gracza, klawiatura, słuchawki i mysz marki Dragon Breath dostępne są w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 79,90 za sztukę.Produkty od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowane będą od 5 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

W rozsądnej kwocie – 79,90 zł otrzymujemy urządzenia, które są nieodzownymi elementami wyposażenia każdego gracza. Producent zadbał o każdy szczegół i specyfikację techniczną, które zadowolą większość graczy.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: