Dynabook Satellite Pro C40 – wydajność do pracy w atrakcyjnej cenie

Dynabook Satellite Pro C40 – wydajność do całodziennej pracy w atrakcyjnej cenie

  • Nowe 14-calowe urządzenie oferuje użytkownikom biznesowym wyjątkową wydajność w przystępnej cenie, z najnowszą technologią procesorów AMD i imponującą, 11,5 godzinną, żywotnością baterii
  • Zadania biznesowe i współpraca są łatwe dzięki imponującemu zestawowi funkcji zwiększających wydajność, łączność i zabezpieczenia
Dynabook Satellite Pro C40
Dynabook Satellite Pro C40

Dynabook Europe GmbH ogłasza rozszerzenie swojej serii Satellite Pro C40 o procesory z serii AMD z grafiką Radeon™. Tym samym poszerza swoją ofertę ekonomicznych laptopów biznesowych. Starannie zaprojektowany z szeroką gamą funkcji zwiększających produktywność, łączność i bezpieczeństwo w atrakcyjnej, smukłej obudowie. Satellite Pro C40D-B oferuje wyjątkową wydajność do całodziennej pracy, niezależnie od miejsca, w atrakcyjnej cenie.

Zaprojektowany do pracy hybrydowej

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Satellite Pro C40D-B jest jednym z najcieńszych laptopów w swojej klasie. Jego waga nie przekracza 1,52 kg*, a kompaktowa obudowa to zaledwie 18,9 mm grubości. Dzięki temu nadaje się on do wszystkich nowoczesnych stylów pracy – w biurze, w domu lub w podróży.

Nowe urządzenie zostało zaktualizowane, aby oferować najważniejsze technologie niezbędne przy codziennym użytkowaniu biznesowemu. Wydajne procesory AMD Ryzen™ 5 5600U i Ryzen™ 7 5800U, do 32 GB szybkiej pamięci DDR4 w dwóch konfigurowalnych gniazdach oraz opcje pamięci masowej SSD do 512 GB oznaczają, że urządzenie może z łatwością wykonywać nawet najbardziej wymagające zadania, zapewniając ciągłość pracy w dowolnym miejscu. Aby zwiększyć komfort użytkowania i jego produktywność, C40D-B jest także wyposażony w obszerny panel ClickPad i imponującą żywotność baterii do 11,5 godziny[1], idealną dla użytkowników pracujących w ruchu.

Test Dynabook Portege X30L-K – doskonały towarzysz w podróży

Zaufany ze względu na bezpieczeństwo

C40D-B zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do ochrony danych i urządzeń. Gwarantuje tym samym bezpieczeństwo danych pracowników i firm, bez względu na to, z jakiego miejsca pracują. Moduł Trusted Platform (TPM) 2.0 oparty na oprogramowaniu sprzętowym urządzenia oznacza, że ​​poufne informacje są szyfrowane na urządzeniu, aby wyeliminować ryzyko manipulacji. W połączeniu z funkcjami haseł użytkowników i administratorów, które utrudniają nieproszony dostęp, a także logowaniem za pomocą opcjonalnego skanera linii papilarnych (SecurePad), urządzenie działa jako pierwsza linia obrony przed naruszeniami bezpieczeństwa danych. Ponadto, gniazdo blokady Kensington zapobiega fizycznej kradzieży.

Bezkonkurencyjna łączność

Ciesz się bezproblemową komunikacją i współpracą dzięki wielu opcjom łączności. Port USB typu C zapewnia funkcje ładowania, podłączania i wyświetlania za pośrednictwem jednego portu. Pełnowymiarowe złącze HDMI, 2 x USB typu A 3.1 i czytnik kart MicroSD umożliwiają dalsze wyświetlanie i podłączanie akcesoriów.

Co więcej, Wi-Fi 802.11 AC i Bluetooth 5.0 zapewniają szybkie łączenie i prędkości pobierania danych, a port Gigabit-LAN ​​zapewnia szybki dostęp do zasobów sieciowych w biurze. Jeśli chodzi o utrzymywanie kontaktu z klientami i współpracownikami w różnych lokalizacjach, C40D-B jest gotowy do działania. Kamera internetowa HD, głośniki stereo i wbudowany mikrofon z obsługą Cortany zapewniają wysokiej jakości dźwięk i wyraźny obraz, dzięki czemu rozmowy wideo są doskonałej jakości. Urządzenie jest również wyposażone w gniazdo mikrofonu/słuchawek, dając użytkownikom możliwość podłączenia lub ich sparowania.

Dynabook Satellite Pro C40
Dynabook Satellite Pro C40

Zaprojektowany z myślą o stylu i komforcie

Elegancka ciemnoniebieska obudowa C40D-B zapewnia profesjonalny i nowoczesny wygląd. Dzięki wąskiej ramce na nieodblaskowym 14-calowym ekranie LCD FHD lub HD, urządzenie oferuje niezwykle ostry i wyraźny obraz zapewniając komfort przez cały dzień pracy. Oprócz atrakcyjnego wyglądu urządzenie zostało pokryte powłoką antybakteryjną, która ogranicza rozwój potencjalnie szkodliwych bakterii nawet o 99.9%[2].

  Wprowadzenie na rynek Satellite Pro C40D-B z technologią procesorową AMD doskonale pokazuje, w jaki sposób zapewniamy naszym klientom najlepszy możliwy wybór i wartość – mówi Damian Jaume, prezes Dynabook Europe GmbH – Poszerzając gamę naszych urządzeń, umożliwiamy dostęp, wszystkim firmom do niezawodnej i wszechstronnej technologii w przystępnej cenie.

Satellite Pro C40D-B dostępny jest na zamówienie dla klientów korporacyjnych po skontaktowaniu się z lokalnym oddziałem Dynabook. Więcej informacji na temat serii laptopów Dynabook znaleźć można Tutaj

_________________________————————————

* w zależności od modelu

1 Mierzone za pomocą Mobile Mark™ 2018. Mobile Mark jest znakiem towarowym firmy Business Applications Performance Corporation

2 Testowane zgodnie z japońskimi normami przemysłowymi (Z 2801)

[1]Mierzone za pomocą Mobile Mark™ 2018. Mobile Mark jest znakiem towarowym firmy Business Applications Performance Corporation

[2] Testowane zgodnie z japońskimi normami przemysłowymi (Z 2801)

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl