OPPO INNO DAY 2022 – przełomowe technologie

OPPO INNO DAY 2022 – przełomowe technologie

Już po raz czwarty OPPO zaprasza na doroczne wydarzenie technologiczne, INNO DAY 2022, które odbędzie się w środę 14 grudnia. „Empowering a Better Future” – to hasło tegorocznej edycji. W jej trakcie, OPPO pokaże przywiązanie do wartości takich, jak otwartość i inkluzywność oraz zaprezentuje, jak te pojęcia wpisują się w ideę łączności smart!
OPPO INNO DAY 2022
OPPO INNO DAY to coroczne wydarzenie organizowane przez markę, podczas którego firma prezentuje topowe technologie i osiągnięcia z ostatniego roku. Tegoroczna odsłona będzie okazją do pokazania kilku nowych i przełomowych technologii opracowanych w ramach czterech inicjatyw OPPO (OPPO’s Four Smart Initiatives) adresujących rozrywkę, efektywność, zdrowie i naukę. Tegoroczna edycja odbędzie się online.

Globalny launch drugiego przełomowego chipu OPPO na INNO DAY 2022.

Globalny launch drugiego przełomowego chipu OPPO na INNO DAY 2022.

Test Oppo Find X5 Pro – futurystyczny design i jakość klasy premium

Goście mogą dołączyć do wydarzenia, odwiedzając oficjalną stronę OPPO 14 grudnia o 9:00 CET.
Podczas pierwszego OPPO INNO DAY, który odbył się w 2019 roku zaprezentowano router OPPO 5G CPE oraz serię smartwatchy.
W trakcie INNO DAY 2020, OPPO pokazało przełomowy, rozwijany telefon koncepcyjny. Na zeszłorocznym wydarzeniu firma ogłosiła nową strategię marki „Inspiration Ahead”, a także swój pierwszy, samodzielnie opracowany, procesor do obrazowania NPU, MariSilicon X. Ponadto podczas INNO Day 2021 premierę miał pierwszy, składany smartfon producenta – OPPO Find N.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl