Televio Android – nowa wersja aplikacji TV

Televio Android – nowa wersja aplikacji TV

Platforma Televio zaktualizowała aplikację dla telefonów i tabletów z systemem Android. Na użytkowników czeka przejrzysty i bardziej intuicyjny wygląd listy kanałów i ustawień, a także usprawnione funkcje. Wśród nich rozbudowane narzędzie wyszukiwania i opcja nagrywania całych sezonów seriali. Sprawdź, co można znaleźć w nowej wersji aplikacji.

Subskrybenci usługi Televio mogą już cieszyć się nową wersją aplikacji na swoich urządzeniach mobilnych z systemem Android od wersji 5. Aktualizacja wprowadziła nie tylko ulepszony design, ale także kilka przydatnych funkcji, dzięki którym aplikacja jest jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza w obsłudze.

Recenzja Televio – telewizja jaką chcesz i gdzie chcesz

Rozbudowano narzędzie wyszukiwania, aby użytkownicy mogli w prosty sposób odnaleźć swoje ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne. Nowe narzędzie jest przede wszystkim inteligentniejsze i bardziej adaptacyjne. Wyniki wyszukiwania zmieniają się natychmiast po każdym wpisanym znaku (wcześniej należało wpisać cały tytuł), dzięki czemu łatwiej i szybciej jest odnaleźć pożądane treści.

Funkcja wyszukiwania umożliwia teraz znajdowanie nie tylko audycji, jak wyglądało to wcześniej, ale również konkretnych stacji telewizyjnych. Lista kanałów także została odświeżona, dzięki czemu poruszanie się po niej jest bardziej intuicyjne. Wprowadzono przejrzysty wygląd tekstu, który sprawia, że całość jest przystępniejsza w odbiorze.

Zmienił się sposób prezentowania szczegółów o programach. Nie tylko odświeżono design, ale także dodano nową funkcję nagrywania. Widz może już za pomocą jednego przycisku zapisywać całe sezony seriali i programów, w taki sam sposób, jaki zna z innych platform, zamiast nagrywać pojedyncze odcinki.

Uproszczono również wygląd ustawień, które są teraz jeszcze bardziej czytelne. Użytkownik może szybciej odnaleźć interesujące go opcje, jak na przykład widok kanałów w siatce i w łatwy sposób dostosować aplikację do własnych potrzeb.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl