Amazon.pl i Paprocki Brzozowski na rzecz WOŚP

Amazon.pl i Paprocki Brzozowski wprowadzają specjalną kolekcję świątecznych bluz

Z okazji zbliżających się świąt, duet projektantów, Paprocki Brzozowski, zaprojektował specjalną kolekcję świątecznych bluz z symbolem polskiej i ukraińskiej przyrody dla Amazon.pl.

Paprocki Brzozowski

Świąteczną bluzę z kolekcji Amazon.pl i Paprocki Brzozowski można znaleźć w nowo otwartym sklepie marki.

 Cały dochód ze sprzedaży bluz zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Amazon.pl wprowadza do sprzedaży limitowaną kolekcję świątecznych bluz zaprojektowanych we współpracy ze znanym i cenionym duetem polskich projektantów Paprocki Brzozowski. Bluzy w wyrazistych, świątecznych kolorach humorystycznie nawiązują do bociana – symbolu polskiej, jak i ukraińskiej przyrody.

Na bluzach umieszczono zabawny napis „STAY FOR X-MAS”, żartobliwie zachęcający te ptaki do spędzenia świąt Bożego Narodzenia w kraju zamiast odlatywania na zimę w cieplejsze miejsca. Bluzy Amazon.pl i Paprocki Brzozowski zostały wyprodukowane w Polsce, z miękkiej w dotyku i zapewniającej komfort bawełny organicznej wysokiej jakości. Są dostępne wyłącznie na Amazon.pl w trzech rozmiarach: S/M, M/L i L/XL, w cenie 299 zł za sztukę. Liczba bluz jest ograniczona.

Test Xblitz Tango 4K – montaż i demontaż w sekundę

Projektowanie limitowanej edycji bluz z motywem świątecznym dla Amazon.pl było naprawdę ekscytującą przygodą. Jesteśmy przekonani, że przypadną one do gustu polskim konsumentom szukającym doskonałych prezentów dla rodziny i przyjaciół czy idealnego stroju na wigilijną kolację lub świąteczny obiad. Wspólnie z Amazon.pl dołożyliśmy starań, aby zaprojektowany przez nas produkt dobrze oddawał świąteczny klimat, a przy tym był nieco przekorny” – powiedział Marcin Paprocki, jeden z twórców marki Paprocki Brzozowski.

Cały dochód ze sprzedaży specjalnej kolekcji Amazon.pl i Paprocki Brzozowski zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prezentownik 2022 – największy technologiczny poradnik z prezentami pod choinkę

Bluzy są dostępne na Amazon.pl w ramach Amazon Prime. Prime oferuje darmową i szybką dostawę milionów produktów, bez minimalnej kwoty zamówienia, do domu, Paczkomatu i punktów odbioru, nawet następnego dnia i w weekendy. Pierwszy miesiąc próbny jest bezpłatny, po tym okresie opłata wynosi 49 zł na rok. Można zrezygnować w dowolnym momencie.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl