Świąteczny Prezent realme – wygraj telefon marki

Świąteczny Prezent realme – wygraj telefon marki

Poczuj magię Świąt i wraz z realme ciesz się najbardziej wyjątkowym czasem w roku! Już 17 grudnia, przed galerią Złote Tarasy w Warszawie, marka stworzy specjalną przestrzeń, dzięki której urok obdarzania się prezentami może zagości w życiu odwiedzających, jeszcze przed Wigilią. Na gości oraz osoby, które chcą bliżej poznać produkty realme, czekają konkursy z nagrodami – w tym realme 10 4G.

realme 10 4G / Świąteczny Prezent
realme 10 4G

Świętuj z realme

realme gorąco zaprasza do odwiedzenia swojego Świątecznego Prezentu w przyszłą sobotę, 17 grudnia, który od godziny 10 będzie czekać na gości na zbiegu ulic Złotej oraz Emilii Plater w Warszawie.

Przed głównym wejściem do galerii Złote Tarasy na wszystkich odwiedzających czekać będzie dedykowana przestrzeń, w której będzie można bliżej poznać najnowsze produkty marki, a także wziąć udział w Świątecznych aktywacjach. Są to między innymi konkursy, w których uczestnicy mają szansę wygrać liczne gadżety, a także technologiczne upominki od realme.

Test realme 10 4G – jak najbardziej OK

Nagrodą główną jest najbardziej wydajny, w swoim segmencie, smartfon realme 10. Wprowadzony niedawno do sprzedaży telefon z pewnością sprosta oczekiwaniom entuzjastów gier mobilnych, a także aktywnych użytkowników social mediów. To także produkt, który wyróżnia się z tłumu unikalnym wzornictwem, a 3-letnia gwarancja daje pewność, że nowy smartfon realme jest solidnym narzędziem zarówno w pracy, jak i czasie wolnym.

Więcej informacji już niebawem!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl