Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna wkrótce w GeForce NOW. Kolejne 8 gier już w usłudze

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna

NVIDIA poinformowała, że gra Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna studia CD PROJEKT RED będzie dostępna w GeForce NOW od dnia opublikowania aktualizacji, która zaplanowana jest na 14 grudnia. Zatem użytkownicy usługi będą mogli od razu wejść do akcji na dowolnym kompatybilnym urządzeniu, bez konieczności pobierania gry. DLC zapewni między innymi ulepszoną grafikę dzięki wykorzystaniu ray tracingu, wsparcie techniki NVIDIA DLSS oraz nowy tryb fotograficzny.

Opublikowano również nową wersję aplikacji GeForce NOW oznaczoną numerem 2.0.47. Wprowadza ona możliwość synchronizacji usługi z biblioteką gier Ubisoft Connect. Dzięki temu gracze będą mogli jeszcze szybciej uzyskać dostęp do swoich ulubionych tytułów.

Recenzja Green Cell PowerPlay20 – taki power bank to skarb

Ponadto w Polsce, Holandii i Wielkiej Brytanii dostępny jest już w sprzedaży nowy HP Chromebook x360 13b. Do każdego urządzenia dołączona jest bezpłatna miesięczna subskrypcja usługi GeForce NOW w pakiecie Priority.

Ale to nie wszystko. Gracze mogą już strumieniować na swoje urządzenia czwarty rozdział gry Fortnite, Genshin Impact otrzymała łatkę w wersji 3.3, a biblioteka GeForce NOW powiększyła się w tym tygodniu o 8 tytułów:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: