KIVI Smart TV – 5 przydatnych funkcji z WOW-doświadczeniem

KIVI Smart TV – 5 przydatnych funkcji z WOW-doświadczeniem

Mistrzostwa Świata w Katarze  trwają z pełnym rozmachem. Już wkrótce dowiemy się, który kraj zdobędzie upragniony puchar i zostanie najlepszą drużyną piłkarską na świecie na najbliższe cztery lata. Oglądanie meczu – to zawsze emocjonalny moment, ale KIVI wie, jak wzmocnić emocje widzów i sprawić, by obraz sportowy był jeszcze bardziej imponujący.  Dla tych, kto śledzi za piłkarskimi bataliami na Smart TV od KIVI, przypominamy, jakie przydatne funkcje zapewnia producent, aby oglądanie meczów przekształcił się WOW-doświadczeniem.

KIVI Smart TV

KIVI to międzynarodowa firma z ukraińskimi korzeniami, która pojawiła się na polskim rynku Smart TV w tym roku. Marka oferuje swoim użytkownikom nowe podejście do rozrywki i przenosi czas wolny przed ekranem na jakościowo nowy poziom. KIVI pracowało nad tym, aby obraz telewizorów był jasny, płynny i nasyconym, w szczególności do oglądania piłki nożnej. Dodatkowe funkcje polepszają doświadczenie użytkownika i pomagają uzyskać maksymalną satysfakcję wizualną i emocjonalną z treści. Część z tych opcji działają automatycznie, inne można włączyć i dostosować ręcznie w ustawieniach.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

MEMC

Technologia MEMC jest specjalnie zaimplementowana w telewizorach KIVI do oglądania wydarzeń sportowych i dynamicznych scen w filmach. Ona automatycznie ocenia jakość obrazu i dodaje konieczną ilość kadrów, żeby ruchy na ekranie wyglądały płynnie, a detale wyraźnie. Program analizuje kierunek i szybkość ruchu obrazka i kompensuje kadry do tej częstości, która jest konieczna, żeby piłka i piłkarz na polu przemieszczały się bez szarpnięć i rozmywania.

KIVI Smart TV

HDR

Telewizory KIVI obsługują HDR nie tylko w przypadku filmów na nośnikach zewnętrznych, ale także w przypadku treści przesyłanych strumieniowo. Więc Ciesz się oglądaniem meczów w maksymalnej rozdzielczości dzięki aplikacjom OTT TV. Treści w wysokiej rozdzielczości są rozpoznawane przez telewizor automatycznie i nie ma potrzeby wprowadzania ustawień.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Ultra Clear

Jeśli przeglądacie mecze przez telewizję kablową lub satelitarną, to za pomocą technologii Ultra Clear możesz poprawić obraz do jakości jak w 4K. Obraz staje się wyraźniejszy i bardziej szczegółowy, ostre przejścia kolorystyczne zostają wyrównane i wygładzone. Możecie samodzielnie dostosować tę funkcję dla siebie, aby uzyskać obraz, który jest jak najbardziej przyjemny do oglądania.

KIVI Smart TV

Super Contrast Control

Technologia KIVI Super Contrast Control stworzy wrażenie głębokiego i objętościowego obrazu. Pozwala wyrównać i dostosować kontrast zarówno całego ekranu, jak i jego poszczególnych części. Zapomnijcie o płaskim i rozmytym obrazie – Super Contrast Control przekształci transmisję piłkarskiej gry w akcję na poziomie hollywoodzkiego blockbusteru.

Max Vivid

Technologia Max Vivid, która pracuje z jasnością i nasyceniem kolorów, doda obrazowi dodatkowej smakowitości. Istnieje opinia, że ​​​​ludzkie oko może rozróżnić największą liczbę odcieni w zielonym spektrum. Potraficie to sprawdzić na przykładzie piłkarskiego pola, zastosowawszy technologię Max Vivid podczas przeglądu meczu.

W Polsce telewizory KIVI Smart TV są prezentowane w Media Expert і Euro.com.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl