Telewizja od Orange – odkodowane kanały TV na święta i nowy rok

Telewizja od Orange – odkodowane kanały TV na święta i nowy rok

Telewizja od Orange – od 12 grudnia do 16 stycznia klienci w technologii kablowej mogą oglądać, bez dodatkowych opłat, najlepsze filmy i seriale na 7 odkodowanych kanałach TV. Dodatkowo, w ramach Orange VOD, dostępnych będzie aż 30 hitów w niższych cenach.

Telewizja od Orange

Jak można spędzić długie, zimowe wieczory? Na przykład, oglądając dobre filmy oraz wciągające seriale. W ofercie świątecznej Telewizji od Orange klienci Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard w technologii kablowej mają bezpłatny dostęp do siedmiu popularnych kanałów TV o tematyce filmowo-serialowej. To 5 kanałów z pakietu FilmBox i 2 kanały z pakietu Komfortowego.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Odkodowane kanały TV na święta i nowy rok

W ramówce tych stacji każdy znajdzie coś dla siebie m.in.: komedie romantyczne, doskonałe dramaty, thrillery, kino artystyczne, a także wzruszające produkcje familijne. W skład pakietu wchodzą m.in. FilmBox Extra HD (numer 88 na dekoderze), FilmBox Premium HD (nr 289), FilmBox Family (nr 290), FilmBox Action (nr 291), FilmBox Arthouse (nr 293), Epic Drama HD (nr 246) i DIZI HD (nr 251 to idealna stacja dla wielbicieli tureckich seriali).

Test Creative Pebble Pro – muzyka i gra z oświetleniem RGB

30 filmów w niższych cenach z Orange VOD

W ofercie świątecznej znalazły się też doskonałe propozycje dla fanów największych kinowych przebojów ostatnich lat. Od 12 grudnia do 16 stycznia w Orange VOD na dekoderach Telewizji od Orange oraz w aplikacji Orange TV Go można obejrzeć aż 30 filmów w niższych cenach. Nie zabraknie świetnych produkcji familijnych, fantastycznych, komedii i poruszających dramatów. Wśród nich:

  • „Clifford. Wielki czerwony pies” – pełna barw, uśmiechu i pomerdanych przygód opowieść o  gigantycznym czworonogu, znanym z popularnych seriali animowanych.
  • „Liga potworów” – przebojowa bajka o świecie, w którym największymi gwiazdami wrestlingu są wszelkiej maści potwory.
  • „Wiki i jej Sekret” – pełna wzruszeń produkcja familijna o niezwykłej przyjaźni dziewczynki i małego wilka.
  • „Scooby-Doo!” – zwariowana animacja o dzieciństwie najsłynniejszego psa na świecie i początkach jego przyjaźni z Kudłatym.
  • „Angry Birds Film 2” – druga część historii o najbardziej kolorowych i najbardziej wkurzonych ptakach w historii kina.
  • „Shazam!” – pełen akcji i humoru, fantastyczny hit o bardzo nietypowym superbohaterze z uniwersum DC Comics.
  •  „Ojciec” – nagrodzona dwoma Oscarami®, poruszająca produkcja z wybitnymi rolami Olivii Colman oraz Anthony’ego Hopkinsa.
  • „Downton Abbey: Nowa epoka” – najnowsza odsłona historii o rodzinie Crawley’ów i ich służbie, bohaterach bijącego rekordy popularności serialu „Downton Abbey”.

źródło: Orange

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl