Nice HubPowerbank – mobilny router 3G/4G (LTE)

Nice HubPowerbank – mobilny router 3G/4G (LTE)

Nice HubPowerbank – wyposażony w akumulator mobilny router 3G/4G (LTE) z zasilaczem USB zwiększający funkcjonalność systemu smart home, trafił na polski rynek.

Nice HubPowerbank
Nice HubPowerbank

Nice HubPowerbank po podłączeniu do centrali Yubii Home, w razie wyłączenia prądu staje się awaryjnym źródłem zasilania. Pozwala on na podtrzymanie napięcia centrali – szacunkowo aż do 12 godzin. Dodatkowo, po włożeniu karty SIM, Nice HubPowerbank zapewni dostęp do internetu WiFi. Działa wówczas jak klasyczny router, do którego można podłączyć 10 urządzeń.

 Recenzja Fritz!Box 6850 5G – dla generacji mobilnej 5G

  

Nice HubPowerbank włączony do domowego systemu smart home daje gwarancję jego ciągłego  funkcjonowania, nawet w wypadku wielogodzinnej awarii energetycznej. Wówczas, gdy w domu nie będzie prądu, użytkownik nadal będzie otrzymywał powiadomienia ze wszystkich czujników zainstalowanych w domu.

W przypadku spadku napięcia centrala automatycznie przestawi się na awaryjne zasilanie dostarczane przez Nice HubPowerBank, dzięki czemu nadal będą wysyłane powiadomienia o zalaniu, wykryciu zadymienia lub próbie włamania. Dzięki Nice HubPowerbank połączonemu z centralą Yubii Home każdy może cieszyć się jeszcze większym poczuciem bezpieczeństwa i spokoju.

Nice HubPowerbank
Nice HubPowerbank

 

Nice HubPowerbank znakomicie sprawdza się w sytuacjach gdzie mamy ograniczony dostęp do źródeł prądu czy internetu. To idealne rozwiązanie dla budynków w trakcie budowy, domków letniskowych, kamperów czy łodzi.

Przykładem zastosowania może być np. plac  budowy. Dzięki zainstalowaniu Nice HubPowerbank wraz z centralą Yubii Home możemy mieć stały nadzór nad obiektem, nawet w sytuacji braku internetu czy okresowych braków z dostępem do prądu. Możemy zdalnie otworzyć bramę, sprawdzić, czy rolety są otwarte, czy zamknięte, możemy monitorować poszczególne pomieszczenia.

Jeśli z różnych względów w obiekcie nie chcemy instalować systemu alarmowego to dzięki zastosowaniu centrali Yubii Home i Nice HubPowerbank uzyskujemy poczucie bezpieczeństwa. Możliwe bowiem staje się stałe monitorowanie rozpoczętych budów – w tym w szczególności stanu drzwi i okien – są to bowiem elementy najbardziej narażone na dewastację, bądź kradzież. Tak samo dotyczy to także domków letniskowych, które na sezon zimowy zostawiamy najczęściej bez żadnego dozoru.

 Recenzja TP-Link Archer MR600 – przepustka do bezprzewodowej wydajności 4G+ Cat6

„HubPowerbank jest świetnym uzupełnieniem dotychczasowej oferty ekosystemu Nice Smart Home. Dzięki niemu użytkownik może zabezpieczyć jeszcze lepiej swoją własność. Hub jest doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczenia rozpoczętych budów pod kątem monitorowania stanu drzwi i okien, ogródków działkowych, przyczep, kamperów i wszystkich obiektów zagrożonych okresowym brakiem sygnału internetowego. Posiadacz HubPowerbank uniezależnia się więc od wystąpienia sytuacji awaryjnych, mając gwarancję ciągłości funkcjonowania zainstalowanych systemów” – mówi Marcin Skrobisz, Dyrektor Generalny Nice Polska.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl