Med24 – 100 tysięcy wizyt online

Med24 – 100 tysięcy wizyt online

Med24Polsko-szwedzka platforma telemedyczna Med24, która jest obecna na polskim rynku od lipca 2021 roku, w sektorze opieki medycznej FFS (Fee For Service) – opłacanej prywatnie w 100% przez pacjenta, właśnie osiągnęła liczbę 100 tysięcy zrealizowanych wizyt.

Test Oclean XS – soniczna szczoteczka

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

To imponujący wynik na rynku opieki medycznej online. Za pośrednictwem Med24,  od 1,5 roku, pacjenci mogą odbywać lekarskie konsultacje online, wykorzystując do tego wbudowane w platformę połączenia video, telefoniczne lub SMS.

Dzięki ponad 120 lekarzom, ponad 40 specjalizacji, pacjenci mogą skorzystać z konsultacji online z lekarzem 24 godziny na dobę w ciągu 15 minut, otrzymać diagnozę i zalecenia lekarskie, skonsultować wyniki badań, a także otrzymać e-receptę, e-skierowanie na badania, czy zaświadczenie medyczne o stanie zdrowia, bez wychodzenia z domu.

Platforma telemedyczna sukcesywnie rozbudowuje zakres usług, między innymi oferując swoim pacjentom szybki dostęp lekarzy specjalistów i psychologów oraz do badań laboratoryjnych, we współpracy z laboratoriami Synevo (grupa Medicover), a tym samym ułatwiając i przyspieszając diagnostykę oraz następujący po niej proces leczenia.

Wyniki badania satysfakcji pacjentów Med24 potwierdzają, że usługi przez nią świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Aż 91% pacjentów  jest zadowolonych z usług oraz jakości lekarzy, 96% ceni tę platformę za dostępność terminów, a 94% za łatwość kontaktu z lekarzem*.

 

*Badanie NPS dla Med24, 2022

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl