PanParagon z wyszukiwarką promocji z cenówką

Aplikacja PanParagon z nową funkcją. Wyszukiwarka promocji z cenówką. To nie lada gratka dla łowców promocji i osób szukających oszczędności.

PanParagon

Twórcy popularnej w Polsce aplikacji zakupowej PanParagon właśnie udostępnili nową funkcję. To prawdziwa perełka dla osób poszukujących najlepszych okazji i nadzieja na realne oszczędności w dobie szalejącej inflacji. Oto wyszukiwarka promocji, dzięki której można namierzyć proste oferty bez zawiłych warunków do spełnienia. Jednak to nie jedyna jej zaleta.

Test OnePlus 10T – udowodnił swoją siłę

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

PanParagon to popularna aplikacja zakupowa, którą pobrano już ponad 700 tysięcy razy. Jej sztandarową funkcją jest przechowywanie paragonów w formie elektronicznej, ale nie brakuje w niej takich opcji jak: sprawdzanie kuponów rabatowych, analizy statystyk wydatków, tworzenie list zakupowych, trzymanie wszystkich kart lojalnościowych w jednym miejscu czy przeglądanie gazetek promocyjnych. Z tą ostatnią ściśle wiąże się nowa funkcja, której forma z pewnością przypadnie do gustu osobom, które w dobie inflacji chcą zaoszczędzić pieniądze.

Wyszukiwarka prostych promocji i przejrzysta cenówka

Wraz z rosnącą inflacją, rośnie również zainteresowanie promocjami. Gazetki promocyjne w 2022 roku przeżywają swój renesans. W kwietniu zainteresowanie tym obszarem aplikacji PanParagon zwiększyło się o 21 proc. W październiku były to już wzrosty rzędu 29 proc. w skali jednego roku.

Obserwując ten trend dodaliśmy do aplikacji funkcję wyszukiwarki promocyjnych produktów w gazetkach. Polacy szukają oszczędności, z kolei sklepy stosują coraz bardziej zawiłe chwyty promocyjne. Nasza wyszukiwarka w założeniu ma więc szczególnie promować jasne i przejrzyste promocje, bez dodatkowych warunków do spełnienia. Jesteśmy bardzo ciekawi czy nowa funkcja realnie wpłynie na efektywniejsze odkładanie pieniędzy przez naszych użytkowników – wyjaśnia Antonina Grzelak z aplikacji PanParagon.

Jak skorzystać z nowej funkcji? Wystarczy wejść w ekran startowy aplikacji i kliknąć w kafelek wyszukaj produkt”. Na samej górze w wyszukiwarce należy wpisać interesujący artykuł, np. “kawa”. Następnie wyświetlają się dostępne promocje z gazetek największych sieci sklepowych w Polsce. Te, które mają proste zasady wyróżnione są etykietą “bez ściemy”. Co więcej, by ułatwić użytkownikom porównanie kosztów, udostępniona została również tzw. cenówka, czyli przeliczenie ceny produktu na 1kg, czy 100 g. Po wybraniu konkretnej promocji aplikacja przenosi do gazetki promocyjnej z prezentacją oferty danego produktu. Z tego poziomu można już w łatwy sposób jednym kliknięciem zapisać produkt na liście zakupów.

Test Xblitz Tango 4K – montaż i demontaż w sekundę

Nieprzypadkowo premiera nowej funkcji aplikacji przypada w grudniu. Twórcy aplikacji chcieli ułatwić życie swoim użytkownikom przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy to Polacy tłumnie zmierzają do marketów i szukają najlepszych okazji za zaoszczędzenie przysłowiowych paru groszy.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl