Święta z Amazfit dla entuzjastów sportu

Święta z Amazfit dla entuzjastów sportu

Do Świąt zostało już niewiele czasu, a wciąż nie macie wybranego idealnego prezentu dla swoich bliskich? A może sami nie wiecie, o co poprosić w liście do Mikołaja? Aby ułatwić wybór, marka Amazfit przygotowała wyjątkową ofertę świąteczną dostępną na oficjalnej stronie www.amazfitpolska.pl.

Święta z Amazfit

Oferta skierowana jest dla wszystkich entuzjastów sportu myślących o zmianie smartwatcha na najnowszy model – aż 5 z oferowanych w promocji smartwatchy to produkty, które pojawiły się na rynku w 2022 roku. Dla poszukujący swojego pierwszego smartwatcha również mają w czym wybierać, gdyż w ofercie znajdą się cenione modele poprzednich generacji w bardzo atrakcyjnych cenach.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Amazfit GTS 4 Mini – smartwatch dopracowany

Łowcy okazji mogą skusić się na przecenione modele Amazfit GTS 2 e lub Amazfit GTS 2 Mini, których cena spadła do 299 zł. Inteligentna opaska sportowa Amazfit Band 7 kosztuje natomiast 219 zł. Poszukiwaczy przygód z pewnością ucieszy promocja na najnowszy super wytrzymały smartwatch outdoorowy GPS, czyli Amazfit T-Rex 2. Cena promocyjna tego urządzenia wynosi 999 zł.

Warto też zwrócić uwagę na cenę ostatniej premiery z portfolio producenta – Amazfit GTS 4 oraz Amazfit GTR 4 kosztują obecnie 999 zł. W sklepach partnerskich Amazfit w dalszym ciągu można kupić te smartwatche z wagą Amazfit Smart Scale w zestawie. Urządzenia poprzedniej generacji tego samego modelu, czyli Amazfit GTS 3 oraz Amazfit GTR 3, są dostępne w cenie 499 zł, a Amazfit GTS 3 w wersji Pro można kupić już za 799 zł.

Osoby poszukujące prezentu do kwoty 300zł, mogą zainteresować się również smartwachem Amazfit Bip 3 PRO, który nie znalazł się w promocji, ale oferuje bardzo wysoką jakość w stosunku do swojej ceny.

Promocja Święta z Amazfit trwa do 25.12.2022, a objętą ją produkty można znaleźć pod tym linkiem.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl