InPost – Gwarancja dostawy przesyłki

InPost – Gwarancja dostawy obejmuje każdą przesyłkę dostarczoną przez sprzedawcę do sieci InPost do godziny 13.00 w dniu 22.12

InPost - paczkomaty

InPost – lider usług logistycznych dla e-commerce w Europie – kolejny rok z rzędu wprowadził gwarancję dostawy przed Świętami Bożego Narodzenia. Zakupy można robić nawet 22 grudnia. Wszystkie przesyłki nadane do odbioru poprzez Paczkomat® zjawią się u odbiorców przed Wigilią, jeśli sprzedawca dostarczy je do sieci InPost do godziny 13.00 tego dnia. W okresie przedświątecznym kurierzy InPost pracują także w weekendy.

– Już po raz 4 klienci InPost mogą skorzystać z naszego autorskiego pomysłu jakim jest gwarancja dostawy przed Świętami Bożego Narodzenia. W tym roku, postawiliśmy sobie poprzeczkę wysoko, a nawet jeszcze wyżej niż w ubiegłym. Zapewniamy gwarancję dostawy przesyłkom nadanym przez sprzedawców do 22 grudnia, zgodnie z godzinami nadań – od 13.00 do nawet 16.00 – w zależności od miejscowości nadania lub indywidualnych ustaleń sprzedawców z InPost.

Test OnePlus 10T – udowodnił swoją siłę

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że szczególnie w ostatnich dniach przed świętami w skrytkach naszych urządzeń Paczkomat® znaczny odsetek paczek stanowią świąteczne upominki, które muszą zostać dostarczone na czas. Dlatego tak, zorganizowaliśmy cały proces logistyczny, by analogicznie jak w latach ubiegłych każda przesyłka z prezentami i zakupami świątecznymi, nawet tymi zrobionymi w ostatniej chwili trafiła do odbiorców przed świętami – podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost i dodaje:

Klienci, którzy wybiorą w ostatnich dniach przedświątecznych dostawę do jednego z ponad 19 tys. urządzeń Paczkomat® nie tylko zagwarantują sobie ich dotarcie na czas, ale również będą mieli gwarancję, że skorzystali z najbardziej ekologicznej formy dostawy dostępnej w e-commerce.

Ułatwienia dla odbierających

Jednocześnie InPost przypomina klientom odbierającym paczki przy pomocy urządzeń Paczkomat®, że mogą skorzystać przy tej okazji z aplikacji InPost Mobile, która posiada szereg funkcjonalności usprawniających ten proces. Podstawową opcją jest możliwość śledzenia przesyłek i otrzymywanie powiadomień o jej statusie, ale to nie wszystkie jej innowacyjne funkcje. Dogodną funkcjonalnością jest otwieranie skrytki zdalnie za pomocą aplikacji lub kodu QR – wystarczy zbliżyć ekran telefonu do terminala, który po sczytaniu kodu otworzy odpowiednią skrytkę. Ten sam kod można także przesłać bliskiej osobie, która odbierze paczkę w zastępstwie odbiorcy.

Przydatnymi opcjami, które nasi klienci warto, żeby znali są także wydłużanie czasu odbioru i przekierowanie paczek – pozwalają one dopasować termin i miejsce odbioru przesyłki do preferencji klientów. Wszystkich zachęcamy do korzystania z aplikacji InPost Mobile, dzięki której odbieranie przesyłek przez Paczkomat® jest jeszcze wygodniejsze! – zaznacza Rafał Brzoska.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl