NAVITEL pochwalił się 3 mln sprzedanych urządzeń

NAVITEL pochwalił się 3 mln sprzedanych urządzeń

Firma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej informuje o odnotowanym wyniku 3 milionów sprzedanych urządzeń w państwach Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu ostatniego roku tj. od grudnia 2021 do grudnia 2022 producent sprzedał kolejne pół miliona swoich urządzeń.

NAVITEL 3 mln

Rok 2022 dobiega końca i nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej informacji po analizie sprzedaży, czyli przekroczenia magicznej cyfry 3 milionów urządzeń zakupionych przez naszych klientów. Ten rok był dla nas dość wymagający jak pewnie dla wielu firm z różnych branż. Z uwagi na trudną sytuację na rynku, szalejącą inflację oraz niepewność, jaka panuje, prowadzenie biznesu stało się nawet jeszcze trudniejsze, niż było to podczas pandemii.

Test Navitel RE 5 Dual – zestaw na każdą trasę

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Mimo tego firma NAVITEL może pochwalić się wejściem w nowe kategorie produktowe (zestawy głośnomówiące), wprowadzeniem pierwszych kamerek bez ekranu sterowanych aplikacją mobilną, czy też otrzymanymi nagrodami, m.in. IT CHAMPION 2022 w kategorii Motoryzacja. Wszystkie sukcesy to zasługa całego teamu NAVITEL, ludzi, którzy na co dzień wykonują ogromną pracę, aby produkty spełniały jak najwyższą jakość.

Już teraz mogę powiedzieć, że nadchodzący rok przyniesie wiele nowych urządzeń, a portfolio zostanie wzbogacone o kolejne nowe kategorie. Mam nadzieję, że uda nam się zrealizować wszystkie nasze plany oraz założenia i że za rok będziemy mogli poinformować o kolejnych sukcesach, tych sprzedażowych i nie tylko” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl