CES 2023: LG – wizja przyszłości firmy „Life’s Good”

CES 2023: LG – wizja przyszłości firmy „Life’s Good”

Podczas konferencji prasowej w ramach tegorocznej edycji CES firma LG ogłosi swoją strategię i zaprezentuje nowe linie produktów na 2023 rok – pod hasłem „Life’s Good”
CES 2023: LG

Firma LG zakomunikowała dziś, że po dwóch latach „wirtualnej” obecności, w styczniu powróci na targi CES® w Las Vegas z tradycyjną ekspozycją i zaprosi dziennikarzy na konferencję prasową LG World Premiere.

Otwierając wydarzenie, prezes William Cho podzieli się swoją wizją przyszłości LG. Podczas wystąpienia omówi kluczowe obszary, na których firma skupi się w roku 2023 i kolejnych latach. Opisze innowacje wprowadzone przez LG w myśl swego hasła Better Life for All oraz kolejne wyzwania podjęte z myślą o ciągłej poprawie komfortu klientów. Prezes Cho potwierdzi też konsekwentne zobowiązanie LG do ochrony środowiska i współtworzenia bardziej integracyjnego społeczeństwa.

LG zaprezentuje także po raz pierwszy swoje najnowsze, innowacyjne produkty i rozwiązania odnoszące się do inteligentnego stylu życia. Zostały one zaprojektowane w z myślą o zapewnieniu klientom wyjątkowych wrażeń i korzyści. Należy do nich m.in. telewizor LG OLED.  Z okazji dziesiątej rocznicy powstania pierwszego modelu OLED, LG pokaże kolejny wymiar tej technologii.
Na targach zaprezentowana zostanie również nowa seria urządzeń gospodarstwa domowego wyposażonych w rozwiązania smart, gwarantujące nabywcom kolejne korzyści nawet po zakupie.
Konferencja prasowa zatytułowana „Life’s Good” rozpocznie się 4 stycznia o godzinie 08:00 Czasu Pacyficznego (PST) w Centrum Kongresowym Mandalay Bay. Będzie transmitowana na żywo na stronie internetowej firmy (www.LG.com/CES2023) oraz na kanale LG Global w portalu YouTube. Widzowie zyskają również okazję do zapoznania się ze wszystkimi nowymi rozwiązaniami lifestyle’owymi LG, prezentowanymi na targach CES 2023

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl