Karta wielowalutowa 2.0 dla bliskich i pracowników

Karta wielowalutowa 2.0 dla bliskich i pracowników

Fintech Cinkciarz.pl wprowadza kartę wielowalutową 2.0. Nowość umożliwia udostępnianie kart np. członkom rodziny czy pracownikom firmy. 

karta wielowalutowa

Klienci globalnego fintechu Cinkciarz.pl mogą już zamawiać i przekazywać karty innym osobom. Jako właściciele karty wielowalutowej 2.0 mają możliwość w prosty sposób udostępniać ją w aplikacji mobilnej czy w panelu www oraz zasilać konto. Po darmowej, szybkiej rejestracji dodatkowe osoby mogą swobodnie korzystać z produktu.

Test Amazfit GTS 4 – rozmowa i zarządzanie zdrowiem

Nowość od polskiego fintechu to umożliwienie korzystania z karty przez rodzinę (np. dzieci, męża lub żonę i osoby starsze) czy pracowników firmy. Właściciel „plastiku”, czyli osoba go zamawiająca, ma na swoim koncie podgląd rachunku. Może zatem podzielić się saldem (np. z małżonkiem) czy kontrolować wydatki i ustawiać limity, co jest ważne choćby w przypadku kieszonkowego dla dziecka.

Obserwujemy bardzo duże zainteresowanie kartami wielowalutowymi. Klienci dostrzegają ich zalety i przewagi nad bankowymi debetówkami. Karta wielowalutowa 2.0 i jej nowa funkcjonalność to może być znaczna oszczędność dla rodzin i dla firm, ale też na przykład ciekawy prezent dla podróżujących za granicę czy kupujących w międzynarodowych sklepach – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Cinkciarz.pl udostępnia karty wielowalutowe w formie wirtualnej oraz fizycznej z opcją wysyłki nie tylko pocztą, ale również kurierem i – co polski fintech zaoferował jako pierwszy na rynku – do paczkomatów. Mogą je zamawiać mieszkańcy prawie wszystkich europejskich krajów. Posiadacze kart zyskują dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, a płacić mogą w ponad 160 walutach. Mają możliwość płacenia zbliżeniowo za pomocą smartfona, zegarka i opaski, dzięki Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay. Fintech oferuje aplikację mobilną Cinkciarz.pl na systemy iOS i Android, m.in. do obsługi kart.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: