TCL na CES 2023 – technologia a komfort i jakość życia

TCL na CES 2023 – technologia a komfort i jakość życia

Firma TCL przedstawi podczas targów CES 2023 w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne i szeroką gamę swoich wyjątkowych produktów. TCL zaprasza również na konferencję prasową, gdzie będzie można się przekonać, w jaki sposób najnowsza technologia może wpływać na komfort i jakość życia.

TCL na CES 2023

Wszystkich gości obecnych na targach CES firma TCL zaprasza do odwiedzenia wyjątkowego stoiska o powierzchni aż 1600 metrów kwadratowych w Central Hall w Las Vegas Convention Center, gdzie nie tylko zaprezentuje najnowsze produkty obejmujące nowoczesne rozwiązania dla inteligentnego domu jak zestawy kina domowego, czy urządzenia mobilne, ale także przybliży zagadnienia dotyczące wiodącej technologii TCL Mini LED czy QLED, które stanowią punkt odniesienia dla całej branży TV.

Będzie można również zapoznać się z fascynującą strefą TCL Gaming, a także dowiedzieć się o współpracy marki z gwiazdami światowego sportu.

Konferencja prasowa TCL odbędzie się 4 stycznia na miejscu o godzinie 13:00 PST czasu lokalnego (transmisja online w Polsce – godzina 22:00).

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl